|

"بهنوش" خودش خیلی شاهکاره میخواد درسم بده؛ بهاره خانم آخر عاقبتِ این کلاسا!

پرستو گلستانی با انتشار پستی در اینستاگرام هم به بهنوش خانم بختیاری تیکه انداخت هم حسابی از خجالت بهاره رهنما درآمد

لینک کوتاه کپی شد
9

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر حضور بسیار فعالی هم در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دارد و البته این حضور هم خالی از حاشیه نبوده و همواره پست ها و استوری هاش پای ثابت حواشی اینستاگرام است به تازگی و بعد از اینکه به گفته خودش از سمت کارگردانان و عوامل سینمایی طرد شده و کمتر پیشنهاد کار و بازیگری دریافت می کند به سراغ تدریس رفت!

به گزارش «شایانیوز» بهنوش بختیاری به تازگی استوری منتشر کرد و خبر از برگزاری یه کارگاه خاص و ویژه داد، کارگاه رمز و راز طنازی که با تدریس بهنوش بختیاری برگزار و از همه جالب تر مدرکی است که از طرف دانشگاه علمی کاربردی به شرکت کنندگان این دوره ارائه می شود.

khaanecinema_1636582795

برگزاری این کارگاه همان طور که پیش بینی می شد با واکنش کاربران مواجه شد و در این بین پرستو گلستانی بازیگر سینما و تلویزیون هم با انتشار پستی علاوه بر اینکه به بهنوش کنایه زد بهاره رهنما را هم از یاد نبرد!.

خانم گلستانی در پست اینستاگرامی خود نوشت:

از عوارض روزگار تهی؛ مدرک معتبر طنازی!؟!؟!؟

از این پس با ارائه مدرک دانشگاهی طنازی زودتر استخدام می شوید و دیگر متهم به بی دست و پایی نمی شوید.

parastougolestani_1636576000_1

اما ماجرا چیست و منظور پرستو خانم چرا به بهاره رهنما تیکه انداخت؟

بهاره رهنما بعد از اجرای این برنامه به روال همیشگی به سراغ فالوورهایش رفت و مشغول گذاشتن پست و استوری شد. در این بین بهاره رهنما روی عرشه یک کشتی تفریحی لایو گذاشت و صحبت هایی کرد که در ایران بازتاب بسیار منفی داشت.

بهاره رهنما گفت: «من این همه سال کار کردم، خیلی عادی است که بتوانم در این سن آسایش خاطر مالی داشته باشم و زندگی‌ام را راحت بگردانم.

هر آدمی که نتواند بعد از ۳۰ سال کار کردن زندگی خوب داشته باشد و آسایش و آرامش برای خودش و خانواده‌اش فراهم کند، به نظرم بی‌دست و پاست. من سال‌ها زحمت کشیدم و کار کردم و طبیعتا الان هم چیزی که دارید می‌بینید، نتیجه زحمات من است».

لایو جنجالی بهاره رهنما در ترکیه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    لعنت به هر چی بازیگر و سلبریتی.... مرفهین بی درد.

  • اسماعیل موگویی ارسالی در

    این خانم خیلی خیلی حرف الکی میزنه آخه یه کارگر بامهای 5میلیون صد سال هم که کار کنه نمیتونه زندگی راحتی داشته باشه فکر کرده همه مثل خودش هستن که یه فیلم بازی کنه خداتومن پول بگیره پس بهش حالی کنید که وقتی دهنشو باز می‌کنه هر اراجیفی از دهنش بیرون میاد تو هم الان با پول حاج آقا تون داری حال میکنی

  • امین ارسالی در

    کوه که نکندی ۴ تا فیلم بی ارزش توفضای ولنگار سینما بازی کردی.....

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی