|

وقتی "بهاره خانوم رهنما" مدل میشه؛ پول حاجیم که مال خودش نبود!

بهاره رهنما از آن جایی که خود را همه فن حریف میداند اینبار مدل میکاپ شد و با کلی فیلتر و آرایش عکس خود را منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
16

بهاره رهنما سلبریتی پر حاشیه اما در عین حال موفق ایرانی است که البته تعداد ناسزا گویان او بیشتر از هوادارانش هستند اما حتی همان ها هم در بالا بردن این بازیگر زن نقش تاثیر گذاری داشته اند.

به گزارش«شایانیوز» بهاره رهنما چند روزی بود که با صحبت های شاهکارش در لایو تیتر اول اخبار بود و از هنرمند و مردم عادی همه نظرات منفی را روانه خانم بازیگر کردند. دیگر صحبتی از او نیست اما نگاه بد کاربران همچنان وجود دارد. بهاره رهنما قبل از این موضوع شخصیتی منفور میان خیلی ها بود حالا دیگه بدتر!

اما از آنجایی که این بازیگر زن در هرررکاری سرک کشیده و دستی برده، به تازگی هم تصاویری از وی برای مدل میکاپ دیده شدن منتشر شده است که به قول کاربران هیچ جوره از رو نمیره! 

بهاره رهنما

ظاهرا در ایران میان خانم های بازیگر هر گونه بی حجابی مشکل ندارد و تنها کلاهی کوچک یه سر داشته باشند تمام است.

اما در ادامه همانطور که می بینید بهاره و خانم آرایشگر جوری ژست گرفته اند انگار عکس عاشقنست! بهاره خانم در هر حالت علاقه دارد تا از طریق مسخره شدن توسط مردم خود را بالا ببرد که برای این تصاویر هم نظرات متفاوت و ناجور بود.

بهاره رهنما

افشاگری همسر سابق حاجی!

این روز ها بهاره رهنما حرف زیاد می شنود و موضوعی هم که زیاد به او گفته شده پولدار بودن همسرش امیرخسرو عباسی است که باعث شد تا بهاره خانم هم رشد کند و حالا برای مردم شاخ شود.

اما مدتی پیش ویدیویی از همسر سابق امیرخسرو در فضای مجازی وایرال شد که می گوید ثروت آقای شوهر و برند آرایشی به کمک برادر او بوده و با زحمت های برادرش امیرخسرو صاحب برند شده است.

عده ای هم می گویند ثروت بهاره رهنما از مهریه ای است که از پیمان قاسم خانی گرفته اما با دیدن سخت کوشی های خانم بازیگر نمی توان کل ثروت را تنها از این طریق دانست. ناگفته نماند که از طریق اینستاگرام و تبلیغ های زیادی که انجام داده کسب درآمد زیادی داشته و همه این ها باعث شد تا او به خود اجازه دهد در لایو خود را با دست و پا و بقیه را بی دست و پا خطاب کند.

بهاره رهنما

بهاره با شوهر جدیدش از این رو به اون رو میشود

بهاره رهنما زمانی که هنوز همسر پیمان قاسم خانی بود به گفته خود 130 کیلو وزن داشت و اینکه اصلا کسی او را جز قالب بازیگری نمیشناخت، اما حالا خود را به وزن 70 کیلو رسانده و به جایگاهی رسیده که چند برند را اداره می کنید و روزانه آنقدر سرش شلوغ است که پست و استوری اش لحظه ای خالی نمیماند! 

اما نکته جالبی که در این میان است تغییر بهاره خانم قبل و بعد حاجی است. بهاره به گفته خود پدرش با هر دو ازدواجش مخالف بوده زیرا معتقد بود دخترش کامل است و اصلا نیازی به شوهر ندارد! اما حالا در ادامه تصویری که زمان خواستگاری از او منتشر شده را با حالا مقایسه می کنیم.

بهاره رهنما در کنار پدرش با حاجی زمان خواستگاری بهاره رهنما در کنار پدرش با حاجی زمان خواستگاری

بهاره رهنما و همسرش

اما در ادامه بهاره رهنما گفته بود:‌ ولی زمانی که همسر دومم با پدر و مادرم صحبت کرد، نظر آنها به کلی تغییر کرد. حتی مادرم گفت تا پشیمان نشده، بله را بگو.

صحبت اینجاست مگر حاجی چه داشته و یا چه کرده که بهاره را از این رو به آن رو کرد و حالا رهنما با وجود اینکه چندان مورد علاقه مخاطبین نیست اما در کسب و کار و زندگی موفق و در حال پیشرفت می باشد.

پیشنهادات ویژه

 • حامد سالاری ارسالی در

  قشنگ معلومه فقط اومدی بکوبی طرف رو...

 • تیمورخان ارسالی در

  سلام.شماکه نظرمارانمیزارید...چه فایده؟؟..؟؟

 • ناشناس ارسالی در

  به ماچه که شمابازیگراچه کار می کنید

 • احسان ارسالی در

  خدواکیلی‌کاری‌ندارما‌زندگی
  شخصی‌هرکسی‌به‌خودش‌ربط‌داره ولی خداوکیلی همسرسابق‌آقای‌برند‌خیلی‌بهتراز
  این‌بهاره‌رهنماست‌چیه‌رفتی‌گرفتی‌
  اینو‌نه‌برداره هیکل‌داره‌بدون‌آرایشم‌که‌هیچ‌
  قیافه‌ای‌نداره‌خداوکیلی‌به‌نظرمن‌
  زن‌بازیگرمیخواستی‌میرفتی‌لیلا‌
  اوتادی‌میگرفتی‌‌نه‌اینو‌واقعن‌خاک‌
  توسرت‌امیرخسرو‌خیرسرت‌صاحب‌برندی‌اصلن‌سلیقه‌نداری‌متاسفم‌
  برات‌

 • حسین فاخته ای ارسالی در

  متاسفانه بازیگران یا همان ادمای مشهورویا سلبریتی های ایران هم زن وهم مرداش به غیرتعداد انگشت شماری بقیه شون واسه لای جرز میخورن مردم باید همه شون را بایکوت کننددیگه خانمایی مثل بهاره خانم که اصلا ارزش انتقادم ندارن،حیف مردم نجیب ایران که اینا سلبریتیاشن،

 • هرکس ارسالی در

  ایناکلا کشف حجاب کردن مثلا ک چی کل موهاشون بیرون یه کلاه فقط بالای سرشونه اونم زورکی.من بودم ایناروتوصداوسیماراه نمیدادم مخصوصا اینو.

 • هرکس ارسالی در

  خجالتم خوب چیزیه

 • شومّول باش ارسالی در

  از دیدگاه روان پزشکی حرکات و اعمال افرادی همچون بهاره ریشه در عقده ها و حقارت های سال های جوانی دارد،این افراد بواسطه عوامل مختلفی خود را در میان جمع حقیر قلمداد میکرده اند و چون اعتماد ب نفس ضعیفی داشته این حقارت های دوره جوانی به عقده های عمیق تبدیل شده است مثلا در میان همنوعان و همکاران خود بواسطه وزن زیاد و قد کوتاه همواره خجالت میکشیده است و اکنون که با گذشت سال های زیاد و سپری شدن جوانی و ورود به سالمندی با فرصت ویژه ای که توسط همسر ایشان ایجاد شده برای رسیدن به ارزوها و رفع عقده ها و حقارت ها دچار عجله و شتاب شده است بخاطر همین است که در بسیاری از موارد بدون فکر و تفکر و سنجش سخنان خود باعث ازار بقیه میشود و شاید حتی این عقده گشایی ها که به اذیت دیگران ختم میشود عمدا و با اختیار انجام میشود...
  وای خسته شدم روانکاوی این بهاره رو کردم😂
  خلاصه اینکه داره عقده گشایی میکنه
  اما خب فوق فوقش چند سال دووم بیاره بعدش باید بره خانه سالمندان 😂😂

 • نا شناس ارسالی در

  والا چی بگیم .خدا پشت و پناهش و همه موجودات
  انشالله همه موفق باشن .
  اینکه به اشتباه مردم رو انداخته و ذاتا آدم خوبیه ولی یه جوری جنجال راه انداخته مردم رو با خودش بد کرده ولی بازهم مردم هر چقدر فحش بدهند باز هموطن ماست زحمتکشه و مردم دوسش دارن انشالله همه چی درست میشه

 • ناشناس ارسالی در

  بهاره هم زن خوبیه

 • زهرا رمضانی گرد الود ارسالی در

  این خانم های بزک کرده همشون زندگی رو در همین لباس و آرایش می‌بینند واینها هنوز بزرگ نشده‌اند و اگه روی شأن را بشوری چهره ای زشت خواهی دید چون چیزی برای گفتن دیگه ندارن بزار خوش باشنبا وسایل آریه ای

 • ناشناس ارسالی در

  خانم بهاره رهنما یکی ازکسانیست که بانمازخواندن واحترام به ائمه وضعشان خوب شده من نمیدونم چرا یک عده مردم را احمق حساب میکنند و تبلیغ دین میکنند

 • هلیا ارسالی در

  بهاره خانم چشمای رنگیش ب اندازه دنیا می ارزه آرایش فقط رنگ پوست را عوض میکنه رنگ چشمها و خشکلی و جذاب بودن را عوض نمیکنه اون خودش جذابه و خشکل ماشالا هزار ماشالا اگر من مشکل مالی دارم پس دلیل بر این نیست ک عیب رو بازیگر عزیزمان بزاریم و بهش حسادت کنیم

 • فرامرز ارسالی در

  هر چقدر هم در کار موفق باشه منفور هستش.خودش خوب میدونه چطور موفق شده.

 • ناشناس ارسالی در

  حاجی مجبور ه لوس بازی های این رنه رو تحمل کنه...

 • ناشناس ارسالی در

  شما ها دیگه خجالت بکشیداین همه ادا در بیارید

 • ناشناس ارسالی در

  هر کسی هم اینقدر به خودش بماله خوشکل میشه بشینین سر جا تون وخود نمایی نکنین

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنت کنه شما بازیگران خدا نشناس را چون اگر خداوند را می شناختید اینقدر گناه نمی کردید از خدا بترسید از آتش جهنّم بترسید و اینقدر گناه نکنید دنیا خیلی خیلی زود می گذرد فکر آخرتتان با شید این دنیای فانی و زود گذر ارزش گناه کردن ندارد از خدا و آتش جهنّم بترسید و فریب شیطان را نخورید لطفاً ثبت کنید

 • دخترایرانی ارسالی در

  چرا هر کی بازیگر میشه اینقدر بی جنبه میشه . دیگه با آرایش که لولو هم میتونه هلو بشه هنر اونه که بدون ارایش و چی و چی خوشکل باشی . هنر اونکه حیا و عفت داشته باشی . وگرنه این کارا که شما میکنید خودتونو شکل میمون میکنید که البته دور از جون میمون که هنر نیست . ادم از جنسیتش خجالت میکشه .

 • دوست ارسالی در

  خانم رهنما در کنار حاج اقا بوی تجارت ،وکسب درامد ازاین راه انهم خدا می داند با چه رقمی را خوب یاد گرفته اند واین شیک شدن ولاغر شدن وزیباتر شدن ایشان سر مست از زندگی فوق لاکچری شان است برایشان خوشحالم ولی کاش می دانست زنان دیگر همه حاج اقا نیستند وپولدار ،واین همه افراط نمی کردند ومردم را حسود ،یا بی دست وپا لقب نمی دادند زیرا ادم برخوردار واقعی هیچ وقت دیگران که ندارند را تحقیر ،یا غرور داشتن داشته هایش را به رخ انان نمی کشد وباعث ناراحتی نمی شود ،.

 • رها ارسالی در

  بکسی چ ربطی داره چکارمیکنه

 • ناشناس ارسالی در

  از این به بعد گشت ارشاد تو خیابان به هر کی گیر داد میگین اول بهاره رهنما را جمع کنین بعد بیاید سراغ ما

 • m.m ارسالی در

  این زن همون اقایی نیست که شرطش واسه ازدواج فقط نماز اول وقت بود??????
  اونوقت این همه بد حجابی و ارایش و بی غیرتی و نماز اول وقت!!!!!!!🤔🤔🤔🤔🤔
  حاشا به غیرتت😕😕😕

 • فرهاد کارگر از شیراز ارسالی در

  سلام درود بر بهاره رهنما خانوم گل دوسداشتنی
  ایشالا همیشه بدرخشین. بدرود

 • تینا ارسالی در

  سوسک 😂😂

 • ناشناس ارسالی در

  مگه من ننوشتم از خدا بترس واین عکسها واین تبلیغات را نکن تبلیغ برای حجاب وبه نفع اسلام کن نه برای دنیای مادی که ساعتی پیش نیست و گذرا است

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی