|

فقط مونده بود "بهنوش بختیاری" بره هالیوود؛ حالا چرا تو این نقشای 18+؟!

بهنوش بختیاری بازیگر معروف و شلوغ ایرانی است که اینبار با رفتن تو نقش های هالیوودی و برهنه استوری گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
4

بهنوش بختیاری بازیگر معروف و بامزه ایرانی است که اغلب او را در نقش های طنز گونه دیده ایم به خصوص در سریال های تلویزیونی! وی شخصیتی پرانرژی دارد که مدام در حال انجام کاری است.

به گزاش«شایانیوز» بهنوش خانم در سال های گذشته تنها در قاب تلویزیون دیده میشد اما با زیاد شدن فعالیت ها در فضای مجازی او هم در این راستا شروع به فعالیت کرد و حالا خانم بازیگر را میتوان از شلوغ ترین کاربران معروف در اینستاگرام دانست. بهنوش بختیاری بیش از 9 میلیون فالوور دارد و بالای 2 هزار پست منتشر کرده است.

بهنوش بختیاری بسیار بسیار علاقه مند به فتوشاپ و فیلتر های مختلف است. اگر سری به پیج این بازیگر زن بزنید متوجه پست هایی که خارجی طور است اما صورت بهنوش خانم روی آن هاست می شوید، خانم بازیگر ظاهرا دوست داشت بازیگر هالیوودی باشد تا یک بازیگر ایرانی! در ادامه استوری جدید او را در همین راستا مشاهده می کنید و اگر نمونه های بیشتر و نامتعارفش را می خواهید بهتر است به پیج خود ایشان مراجعه کنید.

حجاب ناجور بهنوش خانم

ناگفته نماند بهنوش بختیاری هم مانند بسیاری از خانم های بازیگر دیگر علاقه ای به حجاب ایرانی ندارد و تا جای ممکن سعی دارد تا آن را کمتر و کمتر کند. حال اینکه چهره خود را بر روی این فیلم های نامتعارف هم می گذارد این حرف را بیشتر تایید می کند.

او فیلتر های اینستایی را هم خیلی میپسندد و بیشتر تصاویر که از خود استوری می کند با فیلتر های پلنگ طور است که چهره او را بسیار جوان تر اما مصنوعی می کند.

بهنوش بختیاری

از این ها که بگذریم بهنوش بختیاری حرکات خیرخواهانه و مثبت زیادی هم انجام میدهد، از کمک در ساخت مدرسه برای روستا تا سر زدن به خانه سالمندان و حتی رقصیدن با آن ها برای شاد کردن دلشان.

این اعمال در فضای مجازی منتشر می شود چون حتی اگر خود بهنوش هم آن ها را پخش نکند افراد دیگر به دلیل شهرتی که دارد از او فیلم و عکس منتشر می کنند اما نکته قابل توجه اینجاست که او در کنار حرکات منفی که دارد این کارهای مثبت را هم انجام می دهد و مانند بازیگرانی چون بهاره رهنما تنها به فکر خوشگل بودن خود و انجام تبلیغاتش نیست!

behnoosh_bakhtiari_1511460431

حمایت بهنوش از ترنس ها

از دیگر کارهایی که بهنوش بختیاری در آن فعال است حمایت از ترنس ها و تغییر جنسیت داده هاست. زیرا او اعتقاد دارد این افراد در جامعه ترد شده هستند و به حمایت خیلی بیشتری نیاز دارند. خانم بازیگر با رفت و آمد با پسران و دخترانی است که تیپ جنسیتی انها معمولی نیست سعی می کند به آنها اعتماد به نفس برای حضور در جامعه و به جامعه فرهنگ برای برخورد مناسبت با آنها را هدیه دهد.

بهنوش بختیاری

بیوگرافی بهنوش بختیاری:

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از منشی گری به بازیگری رسید و حالا در بیزینس لباس و جواهرات فعال است.

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    من عاشقتم بهنوش جان بامزه.. یه موقع تو هم ایران رو ترک نکنی چرا همه ی بازیگرا میرن آخه، کاش اینستا بره شما باشین همه رفتن اون ور برا آرایش کردن پاتیپ زدن اینجا آرایش تو بکن منتها ملایم تر 🤏سادگی برازندگی،عزیزم نزار هر حرف زشت بهت بگن

  • ناشناس ارسالی در

    به نظر اون بهنوش بختیاری نیست!

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی