|

عاشقانه ای دیگر از نوید و فرشته جونش؛ حالا چرا اینقدر ژست منشوری!

فرشته حسینی و نوید خان از آن جایی که دوست دارند همه چیزشان سوا از بقیه باشد اینبار هم تصویری منتشر کردند که کمی نامتعارف اما عاشقانه بود.

لینک کوتاه کپی شد
2

فرشته حسینی بازیگر توانمند و جوان افغانستانی است که البته بعد از چند بازی در سینما و تلویزیون ایران حالا نه تنها بازیگر کشورمان محسوب می شود بلکه عروس ایرانی ها هم دیگر هست و با ازدواج با نوید محمدزاده عشقی جدید وارد عرصه هنر کردند، البته اگر تا دو سال دیگر همانند خیلی ها طلاق نگیرند!

به گزارش«شایانیوز» فرشته و نوید حتی دوستی قبل ازدواجشان هم متفاوت بود و گاهی با رفتار های نامعقول و یا استایل های زیادی خاص حرص مخاطبین را درمی آوردند. آن ها همچنان هم گاهی پست و اسنوری های عاشقانه برای یکدیگر منتشر می کنند. اما به تازگی تصویری را هر دوشان به اشتراک گذاشتند که کمی شورش درآمده بود و خط قرمز ها را زیر پا گذاشتند. در این تصویر نوید سر بر سینه فرشته گاشته است و از آن مهم تر یقه باز عروس خانم نظر کاربران را به خود جلب کرد.

فرشته حسینی و نوید محمدزاده

اما تازه ترین استوری فرشته یک سلفی اینستاگرامی بود که کاپشن به تن دارد کاپشنی که به نظر خیلی خیلی برای خانم بازیگر بزرگ است و یه جورایی تو تنش زار می زنه.

البته پوشش هر کس به خودش مربوط است و ما در سال 2021 در حال زندگی هستیم اما با توجه به قوانین کشورمان برخی از هنجار شکنی ها با نظرات مختلف کاربران مواجه می شود. در ادامه ان تصویر را مشاهده می کنید.

فرشته حسینی

عشق زیاد نوید به فرشته

البته فرشته و نوید از همان دوران عشق بازی شان هم تیپ هایی ناجور و متفاوت میزدند که اصلا از همین طریق هم مخاطبین ربط و رابطه این دو را با هم حدس زدند.

فرشته بعد از ازدواج با نوید از سوی کاربران حرف های بدی خورد حتی خیلی از آن ها او را به دلیل افغان بودنش فحش می دادند. اما مدتی می شود که پس از ابراز ناراحتی فرشته به کاربران آن ها کمی دست از این کارشان برداشتند. ناگفته نماند خیلی ها نوید را به دلیل ایرانی بودنش نسبت به فرشته سر می دانند اما نوید همیشه پشت همسرش بوده و در هیچ شرایطی او را تنها نگذاشت بلکه در فشار های روحی همراه همسرش نیز بود.

فرشته حسینی

لباس عروس منشوری!

مدتی پیش تصویری از یک لباس نه چندان معقول منتشر شد که به گفته برخی کاربران لباس عروس فرشته بوده اما صحت این مطلب هنوز توسط منبع موثقی تایید نشه است. ناگفته نماند ظاهرا این تصویر تنها قسمت بالای لباس عروس خانم می باشد و احتمالا در قسمت پایین تنه آن دامن بلندی  قرار می گیرد. در ادامه تصویر این لباس را مشاهده می کنید.

فرشته حسینی

اگر این لباس برای بازیگر دیگری بود مخاطبین آن را باور نمی کردند اما از آن جایی که این زوج در پوشیدن لباس های ناجور و خاص معروفند کاربران را کمی به شک انداخت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی