|

عکسی که "نوید محمدزاده" از خلوتشون گذاشت؛ بغل زنش خوابیده!

عشق نوید محمدزاه به فرشته حسینی زبانزد همگان می باشد اما اینبار آقای بازیگر با انتشار تصویری که کمی خصوصی به نظر می آمد نظر کابران را جلب ک…

لینک کوتاه کپی شد
1

نوید محمدزاده بازیگر خفن سینما می باشد که تا قبل از ازدواج با فرشته حسینی تنها برای بازی هایش او را می شناختند. اما بعد از عشق و عاشقی های پر حاشیه ای که این زوج به وجود آوردند، مردم آن ها را از دید دیگری نگاه می کنند.

به گزارش«شایانیوز» نوید محمدزاده ظاهرا چنان عاشق شده که همه را متعجب کرده است. او گاهی پست هایی احساسی برای همسرش منتشر می کند که کمتر بازیگری چنین عملی را در ملا عام انجام می دهد و همیشه هم در قسمت نظرات پست های فرشته کامنت هایی جذاب و عاشقانه می گذارد.

اما اینبار این بازیگر عاشق تصویری دو نفره همراه با فرشته منتشر کرد که ژست این زوج کمی خصوصی به نظر می آید و شاید اگر آن را در دید همگان قرار نمیداد بهتر بود! 

navidmohammadzadeh_1633945038

نوید محمدزاده در کپشن پستش نوشت:

My Love

عشق قوی‌ترین همه احساسات است، زیرا همزمان به سر، قلب و حواس حمله می‌کند» لائوتس

ناگفته نماند فرشته حسینی به دلیل اصالت افغانستانی که دارد بسیار زیاد مورد هجوم نظرات منفی و نژادپرستانه کاربران قرار می گیرد اما ظاهرا این حرف ها بر روی آقای بازیگر تاثیری ندارد و همانند یک کوه همیشه پشت همسرش می باشد.

عاشقانه های نوید و فرشته

نوید محمدزاده و فرشته حسینی به گفته خود چهار سالی می شود که همدیگر را می شناسند و ازدواجشان نتیجه عشق و علاقه ای است که به مرور برایشان شکل گرفت. این زوج پست های زیادی برای ابراز علاقه به هم منتشر می کنند.

نوید محمدزاده نوید محمدزاده و فرشته حسینی

بیوگرافی نوید محمدزاده:

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 متولد شد.

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است. نوید محمدزاده دارای 11 خواهر و برادر است و خواهرزاده و برادرزاده های متعددی دارد و جمعیت این خانواده به حدود 100 نفر میرسد و همواره از پدرش به نیکی یاد میکند و از او به عنوان مردی بزرگ نام میبرد.

این بازیگر جوان دارای مدرک فوق دیپلم عمران است و بازیگری را در کلاسهای بازیگری موسسه هنر هفت و زیر نظر اساتیدی چون مهتاب نصیرپور، محمد یعقوبی، علی سیلمانی و علی قنبری آموخت.

 نوید محمدزاده

بیوگرافی فرشته حسینی:

فرشته حسینی متولد 1376 و نوید محمدزاده 11 سال از او بزرگ تر است. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد.

فرشته حسینی فعالیت هنری‌اش را زمانی که ۹ سال سن داشت آغاز کرد و به‌خاطر حساسیت‌هایی که خانواده‌اش داشتند فعالیتش را از تئاتر شروع کرد. وی در کنار تئاتر در فیلم‌های سینمایی و مستند هم بازی کرده‌است.

 • امیرحسین ارسالی در

  چقدر بدم میاد از این بازیگر

 • ب ش ارسالی در

  برات متاسفم .

 • فضولا ارسالی در

  فوضلای انتر چکا ر ملت دارین

 • مینا ارسالی در

  خوبه میگی بغل زنش خوابیده نه غریبه چرا زشته مگه اسلام نگفته زشتیش چیه

 • علی ارسالی در

  آقای نویدزاده وخانم حسینی هر دو دوست داشتنی بیشتر از همیشه آن شآءالله به پای هم دویس سال زندگی کنید،😍😍🥰🥰🥰

 • ناشناس ارسالی در

  نوید محمد زاده تتلو دومه فقط همین و دیگر هیچ

 • mohamad ارسالی در

  خوبه چیز دیگه نگذاشت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه