|

قرتی بازی "دنیا خانم" کم بود،"مامان خوشگلشَم" آورد تو بازی!

دنیا جهانبخت بعد از حاشیه هایی که در فضای مجازی داشت حالا با رونمایی از مادر دافش و اهدا کردن لباس و کیف به کاربران وارد حواشی جدید شد.

لینک کوتاه کپی شد
3

دنیا جهانبخت سلبریتی بی هنری است که تنها کاری که بلده ژست گرفتن جلوی لنز دوربین می باشد. اما با توجه به شرایط فعلی در کشور ما و فضای مجازی ظاهرا این روش پر درآمدترین راه در اینستاگرام است، تنها کمی بی حیایی و فتوشاپ می خواهد!

به گزارش«شایانیوز» دنیا جهانبخت با انتشار تصاویر نامتعارف و به نمایش گذاشتن اندام و عشق های برنامه ریزی شده توانست به بیش از 13 میلیون فالوور و درآمدی نجومی برسد. اما چیزی که وجود دارد اینست که اخبار این گونه شاخ های اینستایی تنها تا چند وقت داغ است و بعد از آن دیگر برای کاربران تکراری و خسته کننده نیز می شود.

دنیا جهانبخت  هم مدتی با مهراد و حاملگی اش سر چند میلیون دنبال کننده را گرم کرد حالا که دیگر کسی تحویلش نمیگیرد با اهدای لباس و کفش های خود به کاربران جلب توجه می کند. به تازگی هم تصویری از مادرش استوری کرد که ظاهرا پول هنگفت مجازی خیلی به آن ها ساخته و مادر دنیا خانم همانند یک دختر 18 ساله جوان و زیبا می باشد.

دنیا جهانبخت

بعد از کات کردن مهراد جم و دنیا جهانبخت (البته کات کردن نمی توان گفت چرا که رسما زن و شوهر بودن و طلاق است) دنیا فیلم هایی از مهراد جم و دورانی که در لندن بود منتشر کرده که حرف های عاشقانه ای که دنیا جهانبخت گولش را خورده (خودش می گوید فریب مهراد درا خوردم) به مردم نشان می دهد و بی گناهی خودش را در این رابطه اثبات می کند.

جهانبخت با پویان مختاری بعد جدایی از نیلی

در این لایو دنیا جهانبخت به پویان مختاری راجب عوض کردن ماشین اش که مازاراتی گفتگو می کنند. دنیا می گوید مازاراتی ماشینی خوبی نیست می خوام لامبورگینی بخرم، پویان هم گفت: هر وقت خواستی بگو بچه ها بیان ماشین رو ببرن و لامبورگینی بیارن. این حرف پویان در اینستاگرام غوغا کرد و همه را به شک انداخت که آیا رابطه ای بین این دو نفر هست یا خیر.

بعد از این موضوعات نیلی افشار همسر پویان در لایو با دنیا جهانبخت حسابی به دنیا پرید و به او فحاشی کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

دنیا جهانبخت

  • Azeta ارسالی در

    دنیاونیلی خانوم .. یه مثلی توشهرماهست ک میگن.یه چوب تری،یه ادم خری.چنان بزنی ک دوتاشون راهی بیمارستان کنی بخداخجالت اوره دوتایی دست ب دست هم برید خودتون نفله کنید شما مثلا ایرانی هستیدبخداخجالت اوره.

  • ناشناس ارسالی در

    راستش منم از اسم دنیا برا بچه خوشم میاد:))

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه