|

جدایی دنیا و مهراد؛ خانم شاخ دوباره باید از "اندامش" استفاده کند!+عکس

دنیا جهانبخت در استوری اینستاگرامش اعلام کرد مهراد جم همسرش او و فرزندشان را تنها گذاشته و قصد دارد تا به ایران بازگردد.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا جهانبخت یکی از شاخ اینستاگرامی است که تا قبل از معروف شدنش در حرفه ی مدلینگ فعالیت داشته. دنیا در حال حاظر بیش از 12 میلیون دنبال کننده نیز دارد. او از جنجالی ترین افراد در فضای مجازی است که دوست دارد هر چند ماه یکبار سر و صدایی داشته باشد تا به فالوور هایش افزوده شود که البته در این راه موفق هم بوده است.

به گزارش «شایانیوز» دنیا جهانبخت پس از خودکشی اش با روسری که توسط کاربران مسخره شده بود به شهرت رسید. آن زمان به گفته خودش عاشق و شیفته ی ساسی خواننده ایرانی بود که پس از طرد شدن حال خوبی نداشت و دست به خودکشی زد. اما چند ماهی می شود که با مهراد جم در رابطه است و این خبر بسیار شوکه کننده برای هواداران ایرانی بود اما به مرور این خبر هم عادی شد.

دنیا جهانبخت

حالا دنیا باید موضوعی جدید به راه می انداخت تا دوباره خبر داغ اینستاگرام باشد. اینبار اعلام کرد از مهراد جم باردار است و خبری جذاب تر از این برای دنیا وجود نداشت. در این میان کاربران زیادی معتقد بودند این موضوع هم بهانه ای برای جذب فالوور است و همچنان هم با وجود اینکه دنیا فیلم هایی از حرکت بچه در شکمش می گذارد اما باز کاربران می گویند این هم دروغ است که البته دور از انتظار هم نیست زیرا دنیا در یک عکس شکمی بزرگ دارد و در یک عکس شکمی تخت و عادی!

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت برای فرزندش که هنوز معلوم نیست وجود دارد یا نه پیجی در اینستاگرام باز کرده که بیش از یک میلیون دنبال کننده نیز دارد. نکته قابل توجه اینجاست که خانم شاخ مجازی برای جذب فالوور دست به چنین حرکاتی می زند، دنبال کنندگان چرا پیرو این رفتار او می روند و پیج بچه ای که معلوم نیس باشد یا نباشد را فالو می کنند.

اما در این میان به تازگی دنیا جهانبخت اعلام کرده است که مهراد جم می خواهد او و فرزندش را تنها بگذارد و به ایران بازگردد و چه بهانه ای بهتر از اینکه او می گوید مهراد دلتنگ خانواده و کشورش است! یکی نیست در این بین بگوید آقای خواننده تا به حال دلتنگ خانواده و وطنش نبود و در آن ور آب ها مشغول عشق و حالش بود حالا چه شده که به یکباره نزدیک به زایمان همسرش می خواهد بازگردد و فرزندش را نبیند! در ادامه صحبت های دنیا جهانبخت را مشاهده می کنید.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

از آن جایی که خانم شاخ ماندگار نیست و نمی تواند با یک مرد بسازد و زندگی کند و دائما حاظر است خود را در اختیار آقایان خواننده حالا چه از خود بزرگتر و چه کوچکتر، قرار دهد و جذب فالوور و درامد دلاری کند این ها همه به کنار، احتمال می رود چند روز دیگر فرزندش را هم به نحوی نیست و نابود کند و بهونه ای مسخره برایش بیاورد و دوباره به روز های مجردی و عرض اندامش برگردد.

دنیا جهانبخت

  • ناشناس ارسالی در

    اینا یعنی انسان هستن به نظر من حیوان شرم وحیاش بیشتر از چنین آدمایی عقده ای وبدخت هستن وهمه از بیرون خوشبختی اینا رو میبینن اما از درون بدبخت و تنها هستن وحدت می‌دونه این بچه هم چی بشه

  • ناشناس ارسالی در

    یک عکسم از بارداری بزار ایستاده اگه راست میگی

  • ناشناس ارسالی در

    دنیا خوب چیزیه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه