|

مرسدس بنز

برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!

برابوس بزرگترین تیونر اتومبیل های مرسدس بنز است و شما کافی است هر خودرویی را که می پسندید به برابوس بسپارید تا شاهد یک معجزه ی واقعی باشید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- شاید نام برابوس برایتان ناآشنا باشد اما خوب است بدانید که در حال حاضر برابوس بزرگترین تیونر اتومبیل های مرسدس بنز است و شما کافی است هر خودرویی را که می پسندید به برابوس بسپارید تا شاهد یک معجزه ی واقعی باشید.

همان طور که می دانید AMG G63 یکی از شاسی بلند های محبوب و دوست داشتنی مرسدس بنز است که با قدرت 577 اسب بخار شما را شگفت زده خواهد کرد؛ اما حالا AMG G63 دیگر یک شاسی بلند جذاب نیست بلکه به لطف برابوس یک پیکاپ منحصر به فرد است که نهایت اقتدار را به نمایش می گذارد.

بله درست متوجه شدید AMG G63 حالا یک پیکاپ درنده است که حجم موتور قدرتمند V8 آن به 4.4 لیتر رسیده است و دو توربو شارژر جای خود را به یک سیستم اگزوز سفارشی داده اند و حالا این پیکاپ وحشی 888 اسب بخار قدرت و 1250 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

brabus

بر اساس گزارشی که Motor1 منتشر کرده است به لطف موتور بزرگتری که برابوس بر روی G63 نصب کرده است حالا شما خودرویی را می بینید که می تواند در کمتر از 4.4 ثانیه صفر تا صد را پر کند و به سرعت 210 کیلومتر در ساعت محدود شود. رینگ های 22 اینچی با طراحی قرمز رنگ جذابیت بصری این غول را چند برابر کرده است. به علاوه گلگیر فیبر کربنی نیز به زیبایی هر چه تمام تر خودنمایی می کند.

یکی از ویژگی های بسیار جالب توجه و البته جذاب این خودرو این است که به لطف فاصله ی بسیار زیادی که پس از نصب محور های پرتال با سطح زمین دارد به معنای واقعی کلمه می تواند به هر جایی سفر کند. برابوس بدنه G63 را 11.6 سانتی متر پهن تر کرده است و طول آن را نیز 5.31 متر افزایش داده است. بله واقعا حیرت انگیز است اما اعداد زمانی حسابی شما را حسابی شکه می کنند که به شما بگوییم وینچ نصب شده بر روی این پیکاپ می تواند تا 4500 کیلوگرم را بکشد.

حالا اگر برایتان سوال است که این پیکاپ درنده چقدر هزینه خواهد داشت باید به شما بگوییم که با توجه به محدود بودن این خودرو به 9 نسخه قیمتی معادل 658625 یورو برای آن در نظر گرفته شده است. حقیقتا که این پیکاپ یک ابر خودروی منحصر به فرد است.

تصاویر برابوس AMG G63: 

برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!

برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!

برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!برابوس و ابر پیکاپی که خیابان ها را خواهد درید!

برای اطلاع از به‌ روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی