|

هواوی

تصاویر جذاب از "Watch D" ساعت هوشمند جدید هواوی

تصاویر جدیدی از ساعت هوشمند هواوی در حالی که به دور مچ یک کاربر بسته شده است, منتشر گردید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به گزارش GSMArena  نسل جدید ساعت های هوشمند هواوی قرار است در 3 دسامبر همزمان با معرفی Mate V رونمایی شود. به تازگی تصاویر جدیدی از این ساعت هوشمند در Weibo منتشر شده است که به لطف آنها می توانیم جزئیات بیشتری از این ساعت را متوجه شویم.

Huawei WatchD

همان طور که در گزارش های قبلی اشاره کرده بودیم این ساعت هوشمند قابلیت اندازه گیری فشار خون را دارد که هنوز در بین همرده های خود کمیاب است و ویژگی قابل توجهی محسوب می شود. تصاویر به ما نشان می دهند که این ساعت می تواند جزئیات اندازه گیری فشار خون (فشار بالا و پایین) را به ما نشان دهد علاوه بر این روند پالس فشار خون را نیز ثبت می کند.

از طرف دیگر Watch D هواوی, توانایی اندازه گیری ECG (الکتروکاردیوگراف) را دارد. نکته ی جالب دیگر در ارتباط با این ساعت هوشمند این است که هواوی با استفاده از سوابق فشار خون ثبت شده در سیستم این ساعت برای مدیریت سلامت فشار خون و مداخله زودهنگام, با موسسات بهداشتی چین همکاری می کند.

HuaweiWatchD

ساعت هوشمند جدید هواوی ظاهری مستطیل شکل دارد که دو دکمه در سمت راست آن قرار گرفته است ویکی از آنها به منوی سلامت دستگاه اختصاص دارد. همچنین Watch D با سیستم عامل Harmony به صورت پیش فرض عرضه می گردد.

اما باید دید که آیا این شرکت تصمیم دارد که جدید ترین ساعت هوشمند خود را به خارج از بازار چین نیز عرضه کند یا خیر؟

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی