|

انتشار فیلمی فجیع از لحظه قتل علیرضا فاضلی منفرد همجنسگرا

فیلمی منتشر شده که منتشر کنندگان آن مدعی هستند از دقایق پایانی زندگی پسر اهوازی ( علیرضا فاضلی منفرد) است.

لینک کوتاه کپی شد

نهم خرداد فیلمی فجیع از لحظات یک قتل در شبکه های اجتماعی در جنوب کشور منتشر شد. فیلمی که منتشر کنندگان مدعی هستند از دقایق پایانی زندگی پسر اهوازی ( علیرضا فاضلی منفرد) است که به دست برادر و پسرعموهایش به قتل رسیده است.

در این فیلم که به دلیل فجیع بودن از انتشار آن معذوریم نشان داده می شود که قاتلان با بی اعتنایی به التماس های مقتول که هنوز مشخص نیست طبق گفته ها علی رضا فاضلی منفرد باشد حتی امکان دارد ربطی به ایران نیز نداشته باشد با ضربات تبر تا جایی او را مورد حمله قرار می دهند که این جوان با ضربه تبری به گلویش بی حرکت روی زمین می ماند و جان می دهد.

فیلم حاوی تصاویر بی نهایت دلخراش از به قتل رساندن یک انسان است که هنوز مشخص نیست دقیقا مرتب با قتل علی رضا فاضلی منفرد است یا خیر که رسیدن به پاسخ این سوال را باید پلیس فتا بعد از بررسی های پلیسی جوابگو باشد.

چیزی که در این لحظه می توان گفت این است که فرقی نمی کند که قربانی کیست علی رضا فاضلی منفرد یا هر جوان دیگری  و در کجای این دنیا باشد؛ مهم این است که قاتلان به وحشی ترین شکل ممکن دست به ارتکاب یک جنایت زده اند که به حتم باید طبق هر قانونی در هر کجای دنیا مجازات شوند و رهایی آنها از حبس؛ قبل از درمان روانی به حتم برای هر جامعه ای خطرناک است.

قتل+علی+رضا+فاضلی+منفرد

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها