|

تحلیلی تکنیکال!

سیگنالی همه فن حریف از دوج کوین!

قیمت Dogecoin چندین هشدار در نمودار هفتگی خود نشان داده است، کندل‌ها و نوسان‌گرهای مربوطه نشان‌دهنده یک بازگشت قریب‌الوقوع می باشد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- قیمت Dogecoin چندین هشدار در نمودار هفتگی خود نشان داده است، کندل‌ها و نوسان‌گرهای مربوطه نشان‌دهنده یک بازگشت قریب‌الوقوع می باشد،احتمالاً یک تغییر روند به سمت روند صعودی یا یک عقب‌نشینی زیان آور در راه است. اگر شرایط برای روند صعودی مناسب باشد، قیمت Dogecoin به بیش از 70٪ افزایش می یابد قیمت دوج کوین یکی از پرطرفدارترین آلت کوین ها و میم کوین ها در کل فضای ارزهای دیجیتال می باشد.

دوج کوین

با این حال، در یک روند نزولی 300 روزه، برخی نشانه‌ها حاکی از روند صعودی در آینده است. بارزترین نشانه یک تجمع قریب الوقوع، که شکاف های بزرگ بین بدنه های کندل های هفتگی و شکاف های بین این دو سطح است ولی زیاد دوام نمی آورند و ممکن است در چهار تا شش دوره اصلاح می شوند.علاوه بر این، قیمت Dogecoin به حداکثر میانگین از Kijun-Sen در نمودار هفتگی رسیده است، که نشان دهنده فروش بیش از حد و بازگشت احتمالی فراتر از Tenkan-Sen به منطقه Kijun-Sen و قیمت 0.23 دلار است.

دوج کوین

نوسانات Dogecoin از یک رالی قوی حمایت می کنند. باندهای Optex در پایین‌ترین حد تاریخی قرار دارند، در حالی که شاخص ترکیبی واگرایی صعودی منظم را در پایین‌ترین حد خود نشان می‌دهد. یک ورودی تئوریک طولانی مدت برای قیمت Dogecoin در نمودار نقطه و شکل معکوس 0.005 دلاری/3 جعبه وجود دارد.اهداف سود به ندرت بلافاصله پس از ورود مورد هدف قرار می گیرند، بنابراین یک توقف متشکل از سه باکس می تواند هرگونه سود حاصل از ورود را بررسی کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید .

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی