|

مانتو خردلی را چگونه ست کنیم؟

معرفی استایل بهاری با مانتو خردلی؛ مواظب باش ست کردن مانتو رنگی کار آسونی نسیت!

مانتو خردلی

رنگ خردلی نام خود را از همان چاشنی معروف پودر خردل، که طعمی تند دارد گرفته است. حال جالب است که مانتو خردلی برای هر فصلی مناسب است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- رنگ خردلی نام خود را از همان چاشنی معروف پودر خردل، که طعمی تند دارد گرفته است. حال جالب است بدانید که مانتو خردلی برای هر فصلی مناسب است. شما می توانید از این مانتو برای اوقات فراغت هم استفاده کنید، زیرا لباس زرد خردلی شما را در هر محیطی جذاب نشان می دهد، به ویژه اگر آن را به درستی ست کنید. در نتیجه فراموش نکنید که ست کردن یک مانتو رنگی با دیگر آیتم ها اصلا کار آسانی نیست و شما ممکن است با کوچکترین اشتباه استایل زیبا و بهاری خود را به یک استایل نامناسب و یا حتی شلخته تبدیل کنید. شاید از نظرتان کمی عجیب باشد ولی رنگ خردلی جزو رنگ‌ های جذاب و نماد انرژی است. از این رو این رنگ معمولا توسط افرادی انتخاب می‌ شود که روحیه پر انرژی و با نشاطی دارند. هنگام ست کردن مانتو خردلی فراموش نکنید که رنگ خردلی یک رنگ گرم است، بنابراین می توانید آن را با همان رنگ های گرم ترکیب کنید. البته این به این معنا نیست که شما نمی توانید از رنگ های سرد برای ست کردن مانتو خردلی خود استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید از رنگ سرمه ای برای ست کردن مانتو خردلی خود کمک بگیرید و استایلی زیبا داشته باشید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع استایل بهاری با مانتو خردلی را بیشتر آشنا شوید.

مانتو خردلی

مانتو خردلی

مانتو خردلی و معجزه پادشاه رنگ ها

در کل می توان گفت تقریبا رنگ های آبی نفتی، آبی کثیف، بادمجانی، سفید، مشکی، طوسی، سورمه ای، خاکستری، بنفش تیره، زرشکی و قهوه ای با رنگ خردلی به راحتی ست می شوند و دارای هارمونی هستند. ولی اگر بخواهید استایلی متفاوت و همزمان شیک را تجربه کنید بهتر است که با مانتو خردلی خود رنگ طوسی را ست کنید. رنگ طوسی به تنهایی رنگی شیک و اشرافی محسوب می شود و استایل شما را رسمی و شیک تر می کند. برای مثال شلوار و شال طوسی می توانند گزینه های مناسبی برای تکمیل استایل خردلی شما باشند.

مانتو خردلی

مانتو خردلی

مانتو خردلی و رنگ مشکی؛ مشکی با همه چی ست می شود

فراموش نکنید که رنگ مشکی با همه رنگ ها ست می شود، در نتیجه هر کجا که حس کردید نمی توانید در انتخاب و ست کردن لباس خود ریسک کنید بهتر است رنگ مشکی را برای ست کردن لباس های خود انتخاب کنید. برای مثال هنگامی که رنگ خردلی برای مانتوی خود انتخاب کرده اید می توانید یک شلوار مشکی و شال مشکی را با آن ست کنید و از استایلی ساده و شیک خود لذت ببرید. فراموش نکنید که همانطور که در بالا گفتیم در این استایل شما می توانید از اکسسوری های خردلی استفاده کنید تا هارمونی بیشتری ایجاد کرده باشید.

مانتو خردلی

مانتو خردلی

مانتو خردلی را با رنگ سفید ست کنید؛ بهاری متفاوت داشته باشید

شاید ندانید ولی بسیاری از افراد در پوشش خود به سراغ رنگ خردلی می‌ روند تا زرد، زیرا خردلی تیره‌ تر از رنگ زرد است و بیشتر مورد پسند افراد قرار می‌ گیرد. نکته‌ ای که در استفاده از رنگ خردلی برای مثال در مانتو مطرح است، این مسئله می‌ باشد که بهتر است از این رنگ بصورت یک دست در استایل خود استفاده نکنید و در رنگ کیف و کفش خود به سراغ رنگ‌ های مکمل رنگ خردلی بروید. یا برای مثال به سراغ اکسسوری های ریزی مانند باندانا برای دست و یا کیف خود بروید یا زیورآلات خردلی را برای جذابیت بیشتر استایل خود انتخاب نمایید.

مانتو خردلی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی