|

کت و شلوارهای زنانه ترند امسال/ کارِت رو بگو تا بگم چه رنگ کت و شلواری بپوشی

کت و شلوارها تنوع و تطبیق پذیری چشمگیر را به نمایش می‌گذارد که منعکس کننده بسیاری از جنبه‌های زن مدرن است.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز_ در مسیر تکامل مد، کت و شلوار زنانه از مرزهای سنتی خود فراتر رفته و به نمادی از قدرت، تطبیق پذیری و بیان شخصی تبدیل شده است و هر بانویی به استایل با کت و شلوار نیاز دارد. اکنون دیگر دورانی که کت و شلوار صرفاً یک ضرورت رسمی بود، گذشته است و با سبک‌های متفاوتی که موجود است هر زنی می‌تواند کت و شلوار مناسب خود را پیدا کند. لیکن مهمترین نکته این است که رنگ‌ها را بشناسید و بدانید کدام رنگ و طرح کت و شلوار مناسب کدام سبک و چه مراسم و مکانی است. در ادامه به برخی از کت‌ و شلوارها با رنگ و طرح مختلف اشاره کردیم که هرکدام می‌تواند استایلی زیبا برای شما خلق کند.

کت-شلوار-زنانه-شانتون-دوجیب-1-1

کت و شلوار چهارخونه آبی 

اگر می‌خواهید خود احساس قدرت را در کنار ظرافت و زیبایی تجربه کنید، پوشیدن کت و شلوار چهارخانه آبی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این لباس را می‌توانید در جلسات با ریسک بالا یا هر محیط حرفه‌ای که در آن ایجاد یک تاثیر ماندگار کلیدی است، به تن کنید. برای افزودن زیبایی بیشتر هم می‌توانید این کت و شلوا را با یک یقه اسکی شیک سرمه‌ای یا مشکی، گوشواره‌های معمولی و نیم بوت‌ یا کفش‌های پاشنه دار ترکیب کنید. برای شال یا روسری هم می‌توانید از یک رنگ روشن استفاده کنید.

1

2

 کت و شلوار آبی سلطنتی

طبق روانشناسی رنگ‌ها آبی سلطنتی نماد اعتماد به نفس و اقتدار است. پس پیشنهاد بعدی، کت و شلواری به رنگ آبی سلطنتی است. اگر در حوزه صنایع خلاق فعالیت می‌کنید یا قرار است به عنوان سخنران در جایی حضور داشته باشید انتخاب این رنگ از کت و شلوار برای شما بانوی گرامی بهترین گزینه است. کت و شلوار آبی سلطنتی را با یک بلوز یا پیراهن با رنگ خنثی ست کنید تا جسارت را متعادل کنید؛ استایل خود را با جواهرات طلای مینیمالیستی تزئین کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد. بهتر است از شال یا روسری به رنگ آبی آسمانی استفاده کنید؛ اگر سایه های آبی سلطنتی هم در آن باشد ترکیب خوبی خواهد شد.

3

4

کت و شلوار شتری

در دنیایی که راحتی در کنار سبک پوشش شخصی مهم است، کت شلوار گشاد شتری رنگ به عنوان چراغی برای زن مدرنی است که از سازش امتناع می‌کند. این کت و شلوار با ظرافت خود ثابت می کند که راحتی و استایل می‌توانند دست به دست هم دهند و محیط کار را به فضایی راحت و بی نظیر تبدیل کنند. کت و شلوار شتری را با یک بلوز ابریشمی نرم و زیبا، گردنبندهای ظریف چند لایه و صندل‌های پاشنه بلوکی برای داشتن ظاهری شیک و بدون دردسر تقویت کنید. شکلاتی و قهوه‌ای از رنگ‌هایی هستند که می‌توانید از آن برای روسری و شال خود بهره بگیرید.

6

7

کت و شلوار سبز

به اعماق سبز زمردی شیرجه بزنید، رنگی که به عنوان نماد جدید قدرت و پیشرفت در مد زنانه ظاهر شده است. کت و شلوار زنانه سبز زمردی فقط یک لباس نیست بلکه یک سبک است که  توانمندی را در استایل نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید در کنفراس‌ها نقش رهبری و کلید خود را به رخ بکشید این رنگ کت و شلوار بهترین گزینه است.

برای تکمیل استایل خود با کت و شلوار سبز از یک بلوز ابریشمی با رنگ خنثی، اکسسوری‌های طلایی برای تکمیل رنگ سبز و کفش‌های نوک تیز چرمی استفاده کنید تا ظاهری محکم و در عین حال چشمگیر داشته باشید. برای رنگ شال نیز می‌توانید از مشکی یا دیگر رنگ‌های خنثی استفاده کنید و آن را با رنگ بلوز خود ست کنید.

9

8

کت و شلوار بژ کتان

برای هوای گرم و معتدل کت و شلوار بژ کتان را توصیه می‌کنیم؛ پارچه کتان با قابلیت تنفس طبیعی و بافت سبک خود، نه تنها یک پارچه، بلکه یک انتخاب سبک زندگی برای کسانی است که به دنبال راحتی و ظرافت هستند. این کت و شلوار ترکیبی از رفتار آرام تابستانی با ظاهری زیبا و مناسب برای محیط‌های حرفه‌ای و اجتماعی است. این سبک مناسب ملاقات‌های کاری تابستانه در فضای باز است و می‌توانید آن را با یک بلوز پاستلی، صندل های چرمی و یک کیف مجلسی روسری های طرح‌دار بزرگ ترکیب کنید.

screenshot_17

کت و شلوار خاکستری روشن

کت و شلوار کتانی خاکستری روشن، راحتی و زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد و بهترین گزینه برای استایل کاری تابستانی شماست. این مجموعه بیانگر تمایل زنان مدرن به کمد لباسی است که هم کاربردی و هم مد روز باشد؛ این کت و شلوار انتخابی همه کاره برای انواع فعالیت‌های تابستانی است و می‌توانید آن را با یک پیراهن و شال سفید یا مشکی، صندل‌های بند دار یا کفش لوفر و کیف کراس بادی ترکیب کنید تا ظاهری شیک و آرام بسازید.

0

10

کت چهار دکمه

کت چهار دکمه سفید یا مشکی به همراه شلوار ست آن نیز یکی از آن استایل‌های کلاسیک کاری است که می‌توانید در محیط‌های رسمی به تن کنید. این نوع لباس نشان دهنده درخشندگی و قدرتمندی شماست. استفاده از کیف‌های بزرگ مشکی، جواهرات ظریف طلایی و صندل‌های پاشنه‌دار با آن نیز برای به نمایش گذاشتن ظرافت تاثیرگذار است.

reiss-larsson-double-breasted-twill-jacket

61g9v9jh4QL._AC_UY1000_

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی