|

چگونه فقط با دور نگ خنثی استایل جذاب بسازیم؟

استایل آوانگارد تنها با دو رنگ سیاه و سفید! جذابیت استایل به جز رنگ به انتخاب درستهِ

استایل سیاه و سفید

معرفی چندتا استایل آوانگارد تنها با دو رنگ سیاه و سفید و انواع استایل زنانه در شایانیوز؛ جدیدترین مدل های مانتو سوزن دوزی مخمل و مانتو لینن…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- رنگ ها تاثیر بسیار زیادی را بر روی استایل و ظاهر ما دارند پس تا حدودی برای خوش استایل بودن باید به انتخاب رنگ ها و هارمونی بین آن ها دقت کرد. یکی از ساده‌ ترین ترکیب‌ های رنگی برای ست کردن در استایل‌ های مختلف ترکیب رنگی سیاه و سفید است؛ ترکیبی هماهنگ که می‌ تواند در عین سادگی بسیار شیک و چشم‌ نواز باشد. اگر به مراسم خاصی دعوتید و نمی‌ دانید چه بپوشید، یکی از ساده‌ ترین انتخاب‌ ها برایتان استایل سیاه و سفید است. اگر اینگونه متوجه شدید که این ترکیب رنگی بیشتر برای استایل های رسمی مناسب است باید بگوییم که بله درست است ترکیب رنگی سیاه و سفید جان می دهد برای استایل های رسمی و مجلسی، البته این به این معنا نیست که در استایل های کژوال و اسپرت نمی توانید از این ترکیب جذاب استفاده کنید. شما می توانید برای رفتن به خیابان هم از سیاه و سفید استفاده کنید ولی مخصوصا برای تابستان ترکیب های رنگی تر و شادتر پیشنهاد می شود.

مهم نیست به دنبال ظاهری پر زرق‌ و برق باشید یا استایلی مینیمال، با ترکیب سفید و مشکی رسیدن به هر استایلی ممکن است. از طرفی برای ساختن یک استایل سفید و مشکی لازم نیست استایلیست باشید یا اصول رنگ‌ ها را بدانید و همین دلیل هم باعث شده تا این استایل مورد علاقه‌ تمام اقشار قرار بگیرد. پس می توان گفت شما برای ست کردن این دو رنگ با هم کمتر از رنگ های دیگر دچار مشکل و تردید خواهید شد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از جدیدترین مدل های استایل سیاه و سفید به سبک آوانگارد آشنا شوید.

استایل سیاه و سفید

استایل سیاه و سفید

کلاسیک و آوانگارد، البته تنها با دو رنگ سیاه و سفید

اگر می خواهید برای رفتن به مهمانی آماده شوید و استایل کلاسیک را می پسندید می توانید از استایل سیاه و سفید کمک بگیرید و در کنار همه این ها کمی برای جذابیت بیشتر از سبک آوانگارد را تلفیق نمایید تا از نتیجه متعجب شوید. اگر خیال می کنید این کار کار سختی است باید بگوییم که اشتباه می کنید زیرا شما فقط کافی است تا اجزای استایل و جزئیات آن را به درستی انتخاب کنید. از مراسم‌ های کاملا رسمی گرفته تا موقعیتی مانند یک دورهمی دوستانه، با پوشیدن این رنگ‌ ها مطمئن باشید با موقعیت کاملا هماهنگ هستید. رنگ سفید نمایانگر خلوص، تمیزی و کمال است و رنگ سیاه قدرت، ظرافت و رمز و راز را می‌ رساند. به کار بردن این دو رنگ در کنار هم علاوه بر تکمیل یکدیگر، مجموع تمام خصوصیات گفته‌ شده را به استایل اضافه می‌ کند.

استایل سیاه و سفید

استایل سیاه و سفید

پاییز داره از راه میرسه؛ استایل پاییزه سیاه و سفید را فراموش نکنید

یکی از فصل های جذاب برای انتخاب استایل سیاه و سفید فصل پاییز است، شما می توانید برای تکمیل استایل پاییزی خود از این دو رنگ استفاده کنید تا هم با فصل همخوانی داشته باشید و هم استایلی جذاب را تجربه نمایید. برای داشتن یک استایل سیا و سفید در پاییز دقت نمایید که چه آیتم هایی را باید سفید و چه آیتم هایی را باید مشکی انتخاب نمایید. برای مثال شما می توانید از بارانی یا ترنچ کت سفید استفاده کنید ولی انتخاب بوت سفید اصلا پیشنهاد نمی شود زیرا کفش سفید ترندی نمی باشد و ممکن است شما را شبیه به تازه عروس ها بکند. پیشنهاد ما برای شلوار و شال هم انتخاب رنگ مشکی است؛ البته فراموش نکنید که انتخاب لگ های چرمی و یا شاین که ترند هستند می تواند استایل شما را از این رو به آن رو کند.

استایل سیاه و سفید

استایل سیاه و سفید

وست و استایل سیاه و سفید اینبار به سبک کژوال

برای داشتن استایلی نیمه رسمی و کژوال نیز شما می توانید از وست و یا لباس های نیمه رسمی تر استفاده کنید، برای مثال انتخاب شومیز سفید به همراه وست سیاه و کتونی ونس سفید می تواند استایل شما را شیک و زیبا نشان دهد. البته این سبک از استایل را می توان تا حدودی اسمارت کژوال نام برد، استایلی که در عین انتخاب لباس های راحت و کژوال باعث می شود شما رسمی دیده شوید. اسمارت کژوال نوعی استایل هوشمندانه است که در آن شما می توانید با انتخاب لباس های راحت ولی با طراحی شیک باعث خطای ذهن در افراد دیگر شوید و رسمی به نظر بیایید.

استایل سیاه و سفید

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها