|

خودت رو بشناس!

تست روانشناسی تصویری: بگو تو تصویر چند تا اسب هست تا اِطل مِطل خفن ازت رو کنم

اگر دوست داری اطلاعات بیشتری راجع به شخصیت خودت و دوستات به دست بیاری این تست رو انجام بده تا بهت کلی چیز میز جذاب بگم.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- انجام تست های هوش تصویری نیازمند دقت و ذکاوت شماست اما جدای از اون ها تست های روانشناسی تصویری طبق روال اکثریت تست های روانشناسی ساخته و پرداخته میشند تا اطلاعاتی رو در رابطه با ویژگی های شخصیتی ما مشخص کنند که شاید حتا خودمان هم آن طور که باید و شاید به آن ها آگاهی نداریم از این روز چنین تست های نه تنها اهمیت بالایی دارند بلکه در بین مردم نیز بسیار پر طرفدار هستند؛ با این همه غالب تست های تصویری روانشناسی ای که در فضای مجازی و در رسانه های مختلف با آن ها مواجه می شوید ترکیبی از تفریح و سرگرمی و حقایق روانشناسی هستند پس در نظر داشته باشید که پاسخ این دست از تست ها صد در صد علمی نمی باشد و قرار نیست که لایه های پنهان شخصیتی شما را نمایان کنند.

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد اگر همچنان علاقه به انجام این قبیل از تست ها دارید در ادامه به تست روانشناسی تصویری ما پاسخ دهید تا ما به کمک آن تست اطلاعات جالب را در رابطه با شخصیتتان با شما به اشتراک بگذاریم.

سوال:

در نگاه اول چند اسب در تصویر زیر می بینید؟

  •  

  •  

  •  

تست روانشناسی تصویری

  •  

  •  

  •  

پاسخ:

در نگاه اول یک تا چهار اسب را در تصویر دیدم

اگر شما یک اسب یا نهایتا توانستید تنها 4 اسب را در تصویر زیر ببینید به معنای این است که شما اصولا فرد ریز بینی نیستید یا بهتر است بگوییم نسبتا سطحی نگر هستید به همین خاطر هم چندان علاقه ای به دقیق شدن در مسائل زندگی ندارید و همیشه خیلی سریع و بدون نگرانی برای زندگیتان تصمیم گیری می کنید. از طرف دگر از ویژگی های بارز شما این است که به وحدت وجود اعتقاد  دارید به این معنا که به نظر شما همه افراد به هم مرتبط هستند و جزئی از یک کل بزرگ تر می باشند، با توجه به این موارد شما از جمله افرادی هستید که برای کارهای گروهی ارزش قائل می شوند و کارهای خود را به بهترین شکل انجام می دهند به علاوه اگر در موقعیت رهبری قرار بگیرید رهبری دلسوز خواهید بود.

در نگاه اول پنج تا ده اسب را در تصویر دیدم

به گزارش شایانیوز، اگر در نگاه اول توانستید بین 5 تا 10 است را در تصویر بالا پیدا کنید پس یعنی شما فردی کمال گرا و جدی هستید که تمام سعیتان را می کنید تا کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. از دیگر ویژگی های شما می توان به منطقی بودن و متمرکز بودنتان بر روی وضایفتان اشاره کرد. شما فردی با پشتکار هستید که همیشه سعی می کنید با انجام برنامه ریزی به تمام هدف های خود برسید اما با توجه به کمالگراییتان گاها ممکن است در صورت شکست و نرسیدن به هدفتان دچار ناراحتی شدید شوید اما فراموش نکنید که همیشه نمی توان همه چیز را به دست آورد.

در نگاه اول بیش از یازده اسب را در تصویر دیدم

اگر شما توانستید در نگاه اول یازده اسب یا بیشتر را در این تصویر مشاهده کنید به معنای این است که شما فردی ریز ببین و دقیق هستید به همین خاطر هم ممکن است شما مسائلی را درک کنید که دیگران قادر به درک آن ها نیستند. شما معمولا برای رسیدن به بهترین نتیجه به ریز ریز جزئیات توجه می کنید و دوست دارید کارها را با پیروی از یک رویه و دستورالعمل انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید. اصرار و میل شما برای رسیدن به بهترین نتیجه معمولا باعث می شود تا از نتیجه کارهایتان خیلی مطمئن نباشید و همیشه شک و تردید داشته باشید. برای آرامش خودتان بهتر است که خیلی مسائل را جدی نگیرید.

تست روانشناسی تصویری

شما در تصویر بالا چند اسب دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • ناشناس ارسالی در

    تست جالبی بود اما به من که اصلا نمی خورد

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی