|

خودت رو بشناس!

تست روانشناسی تصویری؛ بگو تو تصویر اول از همه چی میبینی تا چیز میزای جذاااب بهت بگم

تست های روانشناسی تصویری بهمون کمک می کنند تا بعد های مختلف شخصیتیمون رو پیدا کنیم پس اگر شما هم کنجکاو هستید حتما این تست رو انجام بدید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- تست های روانشناسی تصویری به ما کمک می کنند تا شناخت بهتری بر روی ویژگی های شخصیتی خودمان و اطرافیانمان داشته باشیم. به طور کلی تست های تصویری در علم روانشناسی کاربرد بالایی دارند گه شخصیت شناسی تنها یکی از ابعاد آن ها می باشد با این حال باید این نکته را در نظر داشته باشید که انجام این تست ها به تنهایی نمی تواند به طور قطع ویژگی های پنهان یا عجیبی و دور از انتظاری از شما را فاش کند بنابراین خوب است که بعد سرگرمی آن را هم نیز در نظر بگیرید. با همه این اوصاف اگر دوست دارید که شناخت بیشتری نسبت به خودتان یا اطرافیانتان داشته باشید بد نیست که تست زیر را انجام دهید و از دوستانتان نیز بخواهید که به آن پاسخ دهند.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید که در اولین نگاه چه چیزی را در تصویر مشاهده کردید و باعث جلب توجه شما شد؟

تست روانشناسی تصویری

 •  

 •  

تصویر یک غار، بشقاب پرنده و یا چهره یک آدم فضایی؟ نگاه شما در ابتدا چه چیزی را مشاهده کرد؟

 •  
 •  

 •  

پاسخ:

تصویر یک غار اولین چیزی بود که دیدم

به گزارش شایانیوز، اگر پیش از همه آن چه که توجه شما را به خود جلب کرد یک غار است پس شما فردی متمرکز با روحیه بالا و مثبت اندیش هستید، که شادی و سرزندگیتان باعث می شود در انجام کارهایتان موفق باشید و به سوی پیشرفت و موفقیت در حرکت باشید به علاوه این که اجازه نیم دهید اطرافیانتان توجه و تمرکز شما را بر هم بزنند و یا این که در روزمرگی ها غرق شوید.

تصویر یک بشقاب پرنده اولین چیزی بود که دیدم

مقداری استرس و اضطراب برای گذران زندگی ضروری است اما استرس شما به قدری زیاد است که گاها تنش های ناشی از آن را نمی توانید کنترل کنید. برای بهبود این وضعیت بهتر است که هر چه سریع تر کاری بکنید و با یک برنامه ریزی درست حسابی سامانی به زندگیتان بدهید به علاوه این که فراموش نکنید اگر سطح توقعتان بیش از اندازه بالا باشد می تواند روحیه شما را بهم بریزد پس به فکر آرامش و سلامت روان خودتان باشید تا از زندگیتان بیشترین لذت را ببرید.

تصویر چهره یک آدم فضایی اولین چیزی بود که دیدم

بعضی از افراد اساسا در زندگی خود مدام به دنبال مشکل هستند و گاها برای خودشان مشکل تراشی می کنند و شما هم دقیقا یکی از همین افراد هستید یعنی حتا در مواقعی که هیچ مشکلی هم وجود ندارد شما با مشکل تراشی و درگیر کردن خودتان آرامشتان را بر هم می زنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که احتمالا با نه گفتن کمی مشکل دارید و همین موضوع هم باعث می شود که گاها کار هایی را انجام دهید که میلی به انجام آن ها ندارید اما همچنان خواسته های اطرافیانتان را به خواسته های خودتان ترجیح میدهید.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

 • ناشناس ارسالی در

  واس من که درست بود ای ول حال کردم

 • فریبا ارسالی در

  با سلام خیلی ممنون از تست هایی که میگذاریدمن این تست هاومعماهاروخیلی دوس دارم بخصوص آنهایی که شخصیت انسانهارونشون میده مثلا همین،تست درتصویرچی دیدی؟من آدم فضایی دیدم و دقیقاباروحیه من مطابقت داشت و برام خیلی جالب بود بازم از کسانیکه این سرگرمی ها،معماها،تست هارو برنامه ریزی میکنن،نهایت سپاس وتشکردارم

 • ناشناس ارسالی در

  من هیچکدوم آنا روندیدم من چند کدم دیدم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی