خانه رویایی خودت رو بساز

برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛ زیبا و چشم نواز

تا به حال براتون پیش اومده که وقتی به خونه یکی از اقوام و یا دوستانتون میرید احساس کنید که چقدر محیط خونشون دلچسب و دوست داشتنیه؟!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- جدای از بحث ساعاتی که برای خواب و یا کار به اتاق خواب خود مراجعه می کنیم اصولا ما بیشتر زمان خود را در اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی سپری می کنیم، به علاوه اتاق نشیمن فضایی است که در آن از مهمان های خودمون هم پذیرایی می کنیم و به همین دلایل خیلی مهمه که شما اتاق نشیمن خونه خودتون رو جوری بچینید که براتون القا کننده حس آرامش، نشاط و سرزندگی باشه.

تا به حال براتون پیش اومده که وقتی به خونه یکی از اقوام و یا دوستانتون میرید احساس کنید که چقدر محیط خونشون دلچسب و دوست داشتنیه؟! با انتخاب دکوراسیون مناسب شما هم می تونید کاری کنید که فضای خونتون فوق العاده جذاب و نشاط آور باشه.

برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛

برای چیدمان خونه سه تا گزینه ی مهم هست که باید حتما بهش توجه کنید، رنگ فرش، رنگ مبلمان و رنگ دیوار ها. پیشنهاد ما به شما اینه که اول برید سراغ انتخاب مبلمان به خاطر اینکه گزینه های شما هنگام خریدن مبل محدود تره پس خیلی بهتر میشه اگه شما اول مبلی رو انتخاب کنید که هم ازش خوشتون میاد و هم باهاش احساس راحتی دارید. بعد از اون بیاید سراغ فرش. و در آخر هم رنگ دیوارها. دلیل این که فرش قبل از دیوار قرار میگیره دقیقا مشابه مبلمان است، چون شما گزینه های محدود تری نسبت به رنگ دیوار ها دارید.

به گزارش شایانیوز، هرچند که اولین گزینه ای که باید بهش توجه کنید رنگ مبلمانه اما دقت داشته باشید که انتخاب فرشِ مناسب خیلی مهمه، به خاطر این که می تونه حس و حال و فضای خونه شما رو به کلی تغییر بده. به همین خاطر خیلی از افراد همیشه میرند سر یکسری گزینه های ثابت مثل فرش بژ و یا کرم که اثبات شده هستند و تقریبا توی اکثر خونه ها هم دیده میشه.

یکی از انواع فرش هایی که اخیرا خیلی هم ترند شده و مورد توجه قرار گرفته فرش های چند رنگ هستند که می تونند ظاهری شاد و پر قدرت به خونه ی شما بدند. البته توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این چنین فرش هایی خیلی مهمه که رنگ بقیه ی آیتم ها رو به درستی انتخاب کنید و گرنه اتاق نشیمن شما به یک جعبه ی مداد رنگی تبدیل میشود.

برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛ برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛ برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛

یکی دیگه از گزینه هایی که قطعا شما رو تحت تاثیر قرار میده فرش قهوه ای رنگ است. درسته که معمولا افراد برای این که ریسک نکنند به سراغ فرش های رنگ خنثی مثل کرم می رند اما به طرز باور نکردنی ای برای فرش، قهوه ای جزو رنگ های خنثی به حساب میاد و در عین حال می تونه جذابیت باور نکردنی ای به محیط خونه شما بده. نکته ای که هنگام انتخاب فرش قهوه ای باید بهش توجه داشته باشید اینه که برای بقیه ی اسباب و اثاثیه و رنگ دیوارهایتون از پالت رنگی متعادل استفاده کنید تا اتاق نشیمن شما کدر و گل آلود دیده نشه. برای شما بهترین گزینه ها می تونه از تناژ بژ، صورتی، آبی و حتا نارنجی باشه.

برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛ برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛ برای یه خونه رویایی با دکور خاص از فرش های خاص هم استفاده کن؛

به نظر شما کاربران شایانیوز چه رنگ فرشی بهترین گزینه برای اتاق نشیمن است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چجوری خونه تون رو خوشگل بچینید صفحه چیدمان خونه ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی