|

فرش های رنگی

با فرش های رنگی خونه رو از یکنواختی در بیار؛ یه حال و هوای شاد و متفاوت

اگر شما هم جسور و هم خاص پسندید و می خواید خونتون رو بسیار متفاوت دکور کنید ما کلی ایده با فرش های رنگیِ دلبررر و جذاااب براتون داریم.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مطمئنا همه ی شما تا به حال برایتان پیش آمده که برای انتخاب فرش اقدام کرده اید اما به خاطر روند سخت انتخاب کردن، خرید آن را به تعویق انداخته اید، جالب است بدانید که شما تنها شخصی نیستید که برای خرید فرش آن هم با رنگ و طرح مناسب مشکل دارد، مسئله اینجاست که اکثر افراد حدودا هر 10 سال یکبار فرش خانه ی خود را تعویض می کنند و به همین دلیل هم اصلا جای تعجب نیست که این روند کمی سخت و دشوار باشد.

چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟

در ابتدا برای خرید هر نوع فرشی باید سه نکته را در نظر بگیرید به این ترتیب که:

  • ایجاد یک کنتراست زیبا می تواند جذابیت بصری خانه شما را چند برابر کند. قرار نیست که شما دقیقا رنگی را برای فرش خود انتخاب کنید که با دیوارها یا با تمامی اسباب و اثاثیهِ تان هم رنگ باشد و یا تطبیق داشته باشد؛ درحقیقت شما باید به دنبال فرشی باشید که رنگ آن با خانه ی شما مطابقت دارد و می تواند یک همنشینی و کنتراست زیبا ایجاد کند.
  • قبل از اقدام برای خرید باید تصمیم بگیرید که به دنبال رنگ های سرد، گرم و یا میانه هستید. این انتخابی است که باید برای آن به رنگ دیگر آیتم های منزلتان نیز توجه کنید. غالبا بهتر است که اگر دیوارهایی با رنگ گرم دارید برای فرش به سراغ رنگ هایی مانند بژ و کرم بروید و اگر رنگ دیوارهایتان سرد است و دوست دارید که فضای خانه اتان از تهاجم رنگ های گرم و تند در امان باشد به سراغ فرش هایی با رنگ سرد تر بروید. برخی از رنگ ها نیز می توانند در هر حالتی قدرت خود را حفظ کنند مانند قرمز یا طوسی، فرش هایی با این رنگ ها را می توان به عنوان میانه در بین فرش ها به حساب آورد.
  • روشن یا تیره بودن رنگ فرش نیز موضوعی است که باید از قبل در رابطه با آن تصمیم گیری کنید. مهم ترین مزیت فرش های رنگ روشن این است که فضای خانه ی شما را روشن تر و بزرگ ترنشان می دهند؛ و بزرگترین مزیت فرش های رنگ تیره نیز این است که به این زودی ها کثیف نمی شود و نیازی نیست که شما مدام نگران تمیزی و یا لکه های آن باشید.
  • به عنوان تکته ی آخر نیز پیشنهاد ما به شما این است که در قدم اول به سراغ انتخاب مبلمان مناسب بروید برای اینکه تنوع رنگی در بین مبلمان کمتر از فرش هاست به یان ترتیب شما شانس کمتری دارید تا مبلی را که باب میلتان است بتوانید با رنگ مناسب پیدا کنید، پس بهتر است اول به سراغ انتخاب میل، سپس فرش و در نهایت رنگ دیوار ها بروید.

چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟

به گزارش شایانیوز، و اما نهایتا آنچه که ما قصد داریم به شما بگوییم این است که با کمی دقت و هوشمندی دیگر نیازی نیست که شما خودتان را به انواع و اقسام فرش های با رنگ خنثی و یا تکراری کرم، شکلاتی و دیگر رنگ های از این دست محدود کنید، چون یک فرش زیبا و رنگ و لعاب دار می تواند زیبایی خانه ی شما را از این رو به آن رو کند.

چه رنگ هایی برای فرش مناسب هستند؟

همان طور که قبل تر هم اشاره کردیم هیچ رنگی نیست که بگوییم برای انتخاب فرش مناسب نیستند شما می تونید از روشن ترین تا تیره ترین رنگ را برای منزلتان انتخاب کنید، تنها چیزی که مهم است این است که توجه کنید تا همنشینی فرش و اسباب و اثاثیه منزلتان با یک دیگر به درستی صورت گرفته باشد به علاوه این که دوست دارید تا خونتون سبک و سیاقی سنتی داشته باشه یا مدرن و اسپرت.

و اما اگر شما از آن دست افراد جسور و خاص پسند هستید که آماده اند تا منزل خود را بسیار متفاوت با اکثر خانه های ایرانی دکور کنند ما در ادامه چندین نمونه فرش جذاب با رنگ های شاد و دلبر را با شما به اشتراک می گذاریم که مطمئنا شما را شیفته ی خود خواهند کرد.

چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟چطور با فرش رنگی خونه ام رو دکور کنم؟

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چجوری خونه تون رو خوشگل بچینید صفحه چیدمان خونه ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی