|

آخرین خبر از رتبه بندی معلمان چهارشنبه 2 شهریور

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی از آموزش و پرورش خواست تا روند اجرایی طرح رتبه بندی فرهنگیان را درباره معلمان طرح مهرآفرین آغاز کند.

لینک کوتاه کپی شد
1

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه‌بندی معلمان با وجود همه ایرادات و اشکالاتی که دارد چون مورد پذیرش معلمان قرار دارد، مورد قبول است، اما حذف 100 هزار نفر از معلمان از طرح رتبه‌‌بندی که در قالب طرح مهرآفرین بیش از 10 سال قبل جذب آموزش و پرورش شده‌اند، خلاف قانون است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ وی افزود: این معلمان مراحل گزینش و جذب را طی کرده‌اند و امروز به صورت پیمانی برای آموزش و پرورش کار می‌کنند و نباید از طرح رتبه‌بندی کنار گذاشته شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: آموزش و پرورش عنوان کرده کسانی که در قالب طرح مهرآفرین در آموزش و پرورش جذب شده‌اند به شرط قبولی در آزمون در رتبه‌بندی مشارکت داده می‌شوند که این کار درست نیست، زیرا بسیاری از کارمندان دولت در بخش‌های مختلف در قالب طرح مهرآفرین جذب شده و استخدام رسمی شده‌اند، بنابراین اگر اینگونه باشد آنها نیز باید در آزمون شرکت کنند.

این نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه این گروه از معلمان در دولت آقای احمدی‌نژاد در قالب طرح مهرآفرین جذب شدند، افزود: هر رئیس جمهوری طبق قانون اساسی اختیار دارد که در دوران ریاستش بر قوه مجریه دستور جذب و استخدام افراد را صادر کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی