خبر مهم وزیر آموزش و پرورش درخصوص رتبه بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش: آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان برای بررسی تا هفته آینده در اختیار دولت قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

یوسف نوری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار داشت: آیین نامه رتبه بندی معلمان به صورت مستمر در حال بررسی است و در این خصوص جلسه‌های زیادی نیز گذاشته می‌شود که تلاش خواهیم کرد تا آن را اجرایی کنیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ وی در بخش دیگری از سخنانش بر حمایت و توجه به استان‌هایی که جمعیت دانش آموزی روستایی زیادی دارند تاکید کرد و افزود: گستردگی سرزمینی خراسان شمالی مشکلاتی در پوشش تحصیلی خراسان ایجاد کرده است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه علیرغم گستردگی سرزمینی خراسان شمالی اقدامات خوبی در حوزه آموزش و پرورش استان انجام شده است افزود: پراکندگی روستا‌ها بعضا باعث کمبود نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات می‌شود که در این استان برای رفع آن تلاش‌های زیادی شده است.

نوری وضعیت پوشش تحصیلی در خراسان شمالی را مطلوب دانست و افزود: هم اکنون وضعیت استان از نظر نیروی انسانی و زیر ساخت‌ها مناسب است و از ظرفیت و پتانسیل‌های این خطه در حوزه آموزش و پرورش باید استفاده کرد.

وزیر آموزش و پرورش به طرح هوشمند سازی مدارس به خصوص اتوبوس هوشمند در این استان اشاره کرد و اظهار داشت: چنین اقدامات و ظرفیت‌هایی باید به عنوان الگو به سایر استان‌ها نیز معرفی شود، علاوه بر این الگو‌های مناسب دیگری نیز وجود  دارد که باید از آن‌ها بهره برداری کنیم.

نوری اظهار داشت: با وجود ظرفیت‌های مناسب در خصوص نیروی انسانی و زیر ساخت‌های آموزشی و تجهیزات مشکلاتی نیز در این استان دارد که در این سفر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی