|

چرا رئیس سازمان برنامه و بودجه با طرح رتبه بندی معلمان مخالف است؟

مسعود میرکاظمی رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که طرح رتبه‌بندی معلمان به دلیل مغایرت قانونی که دارد فعلا متوقف می‌شود

لینک کوتاه کپی شد

چند روز قبل مسعود میرکاظمی رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که طرح رتبه‌بندی معلمان به دلیل مغایرت قانونی که دارد فعلا متوقف می‌شود تا اصلاحیه آن صورت بگیرد، همین باعث شد تا اعتراض معلمان نسبت به عدم اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان شدت بگیرد. گروهی از معلمان جلوی در سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش دست به تجمع زده‌اند و برای چند روز است که در آن محل مانده و تحصن کرده‌اند. بسیاری از آنها در شعارهایشان خواهان اجرایی شدن طرح‌های مصوب در خصوص معلمان هستند.

دلیل مخالفت رئیس سازمان برنامه با طرح رتبه بندی معلمان

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از رویداد 24، رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه برای جلوگیری از اجرای این طرح گفته بود: «ما طی بررسی‌ها به این نتیجه رسیدیم که احکامی در رابطه با حقوق فرهنگیان صادر شده که با قانون مغایرت دارد و اختلاف بالایی ایجاد می‌کند که اگر قرار بر اجرای آن باشد به مشکل برمی‌خوریم. از این رو از وزیر قبلی خواستیم تا این احکام را برای این ماه اصلاح کند و با توجه به اینکه زمان‌بر بود قرار شد که در ادامه این اصلاحیه صورت بگیرد و ما هر آن چه طبق قانون باشد برای همسان‌سازی حقوق معلمان انجام خواهیم داد.»

  • ناشناس ارسالی در

    خبر اشتباه هست

  • عباس‌صالحی ارسالی در

    بنظرم آقای میر کاظمی در دوران دانش‌آموزی مورد تنبیه و ناسپاسی و نامهربانی یکی از فرهنگیان تازه کار و بی تجربه قرار گرفته‌اند....نمی‌دانم شاید..‌‌ آقا جان بیا بگذر شاید خدا هم از گناهان و خطاهای دور و نزدیک شما بگذرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه