|

پسری که ریحانه پارسا بهش پیشنهاد رابطه جنسی داد همه چیزو فاش کرد!

ال شان که چندی پیش ریحانه به او پیشنهاد رابطه جنسی داده بود حالا با انتشار تصویر و فیلمی کوتاه از همکاری با ریحانه در موزیک ویدیو خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا بازیگر، رقاص، راننده، شاعر، شاخ مجازی و... است، دیگر ریحانه را باید همه فن حریف بدانیم. چند روزی می شود که از او خبری در اینستاگرام نیست و ظاهرا این پیجش را هم از دسترس خارج کرده است.

به گزارش«شایانیوز» ریحانه پارسا تا چند روز پیش در پیجش از کاری جدید می نوشت اما هیچگاه آن را معرفی نکرد. حالا شخصی به نام lshan.mo با انتشار عکس و فیلمی کوتاه از ریحانه همه چیز را لو داد. ال شان در ترکیه به کارگردانی فیلم کوتاه و ساخت موزیک ویدیو مشغول است و مشخص است که این دو در حال ساخت موزیک ویدیویی جدید هستند.

نام این موزیک ویدیو "کاتارسیس" است. کاتارسیس یک واژه یونانی به معنای تطهیر، تزکیه و تخلیص است که بعدها به یک واژه علمی برای محققان تبدیل شده‌است. این واژه از کلمه یونانی کاتارین به معنی «پاک کردن» گرفته شده و در ادامه از حوزه مذهب، پزشکی و دیگر سنت‌های عالمانه یونانی به مباحث معاصر راه یافته‌است.

در فیلمی که ال شان منتشر کرده ریحانه در انجام حال نوعی حرکات نمایشی مانند رقص است. ناگفته نماند خانم بازیگر چندی پیش نیز با انتشار تصویری عجیب از خود ( که در حال بوسیدن یک مجسمه نورانی است) یک مرد را خطاب قرار داد و به او گفت "به من زنگ بزن هروقت منو لازم داشتی" و این شخص همان ال شان بوده است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

اما شخصی که ریحانه پارسا او رابوسیده کیست؟

ریحانه پارسا در کپشن اینستاگرام خود L-Shan Mo را تگ کرد و خطاب به او گفت که به من زنگ بزن هروقت منو لازم داشتی ... اما «ال شان مو» کیست؟

ال شان یکی از فیلم سازهای ایرانی است در سال 1370 در شهر تبریز به دنیا آمده .او در سن 13 سالگی، زمانی که یک ویدئو را به صورت حرفه ای ویرایش کرد شناخته شد. وی در 16 سالگی به عنوان یک فیلمبردار و ادیتور در تلویزیون فعالیت داشت و در 21 سالگی به استانبول مهاجرت کرده و در رشته روابط بین الملل ادامه تحصیل داد.

ال شان در ترکیه به کارگردانی فیلم کوتاه و ساخت موزیک ویدیو مشغول است و در جدیدترین کار موزیک ویدیوی آهنگ دیوونتم کامران و هومن را کارگردانی کرده است. این کارگردان با پویان مختاری هم سابقه همکاری دارد.

ال شان

 

  • ناشناس ارسالی در

    درد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه