|

ریحانه پارسا از دوست پسر جدیدش "اشکان مستیی" رونمایی کرد!

ریحانه پارسا در استوری خود از دوست پسر جدیدش رونمایی کرد

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش ویدیویی از خودش و دوست پسر جدیدش منتشر کرد و این ویدیو مورد توجه کاربران قرار گرفت و حاشیه های زیادی را به همراه داشت اسم دوست پسر جدید ریحانه پارسا اشکان مستیی است و با توجه به پست های اینستاگرامش معلوم است که عکاس است.

ماجرای لخت شدن تا مدل شدن ریحانه پارسا

ریحانه پارسا دختر 23 ساله ایرانی است که روزهایی در سینما و تلویزیون این کشور فعالیت داشت و بازیگر بود. اما پس از کمی شهرت خیلی سریع و ناگهانی از کشور خارج شد و دیگر نیامد. ریحانه پارسا این روز ها در ترکیه به سر می برد.

به گزارش «شایانیوز» ریحانه از وقتی که رفته به ده مدل رنگ عوض کرده. آن هم نه تنها در ظاهرش بلکه در رفتار و کارهایی که انجام می دهد هم همینطور بوده است. او حالا دختری تنها و جوان است که فقط با مردهای مختلف دیده می شود. گویا اینطور که معلوم است ریحانه خانم فقط با مرد ها می تواند کار کند اما حرف و حدیث هایی هم دارد که آیا خودش را هم به این آقایان عرضه می کند یا خیر!

reyhaneparssaa_1631293711

ریحانه مدل می شود

در ترکیه هم یک روز افسرده شد و روز دیگر رانندگی و جنون سرعت او را گرفت. حالا چند وقتی می شود که تصاویری جدید از خود رونمایی کرده است که در این عکس ها او با ظاهری کاملا متفاوت تر از قبلش می باشد. ریحانه در این تصاویر با ژست و لباس هایی ژورنالی است که نشان می دهد گویا خانم بازیگر پا به دنیای مد و مدلینگی گذاشته است.

reyhaneparssaa_1631467280

البته در این میان استوری جنجالی هم گذاشت که در جواب یکی از کاربران گفته بود ممکن است دوباره به لندن و پیش پویان مختاری برگردد.

ناگفته نماند او جنجالی هم با تتلو داشته و زمانی هم به سلطان ابراز علاقه کرده بود و اینکه روزی ریحانه را در بغل تتلو ببینیم هم بعید نیست!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه