|

خودنمایی شرم آور "ریحانه پارسا" اینبار با تم پاییزی و پوشش ناجور!

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی است که حالا بجای ایفای نقش در سینما، در موزیک ویدیو ها او را می بینیم.

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی است که با خروج از کشور هنر بازیگری را رها کرد و پس از انجام کارهای مختلف حالا به سراغ بازی در موزیک ویدیو رفته است.

به گزارش«شایانیوز» خانم همه فن حریف کمی از موج جنجال پایین آمده و ظاهرا سرش به کار خودش است. ریحانه پارسا با شخصی به نام ال شان در ارتباط است اما ظاهرا یان ارتباط تنها کاری نیست زیرا ریحانه چند وقت پیش با انشتار پستی به این پسر جوان پیشنهاد رابطه جنسی را داده بود.

وی حالا پس از کلی سردردگمی در راهی قدم گذاشته که مشخص است هدف دارد. هر چند که ریحانه پارسا در تمام فعالیت هایش زیر دست مردها عریان می باشد اما حداقل این راهش از بی راهی بهتر است. در ادامه قسمتی از حضور این دختر جوان را در این موزیک ویدیو مشاهده می کنید.

ریحانه پارسا تعادل روحی ندارد و مدام دوست دارد با چیزی یا کاری خودش را نشان دهد و چه چیز بهتر از اینکه لباس را تن بکنَد! اما به مرور دیدن اندام عریانش هم برای کاربران تکراری شد. او با این روش تنها توانست 175 هزار دنبال کننده بدست بیاورد که اگر سری به پیجش بزنید متوجه نظرات منفی و توهین آمیز کاربران به او نیز می شوید.

حالا ظاهرا کار جدیدش تمی پاییزی دارد و ریحانه بالاخره تصاویری از خود منتشر کرد که از دیدگاه کاربران زیبا است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

اما ال شان پسری که ریحانه او را بوسید کیست؟

ال شان یکی از فیلم سازهای ایرانی است در سال 1370 در شهر تبریز به دنیا آمده .او در سن 13 سالگی، زمانی که یک ویدئو را به صورت حرفه ای ویرایش کرد شناخته شد. وی در 16 سالگی به عنوان یک فیلمبردار و ادیتور در تلویزیون فعالیت داشت و در 21 سالگی به استانبول مهاجرت کرده و در رشته روابط بین الملل ادامه تحصیل داد.

ال شان در ترکیه به کارگردانی فیلم کوتاه و ساخت موزیک ویدیو مشغول است و در جدیدترین کار موزیک ویدیوی آهنگ دیوونتم کامران و هومن را کارگردانی کرده است. این کارگردان با پویان مختاری هم سابقه همکاری دارد.

ریحانه پارسا در کپشن اینستاگرام خود L-Shan Mo را تگ کرد و خطاب به او گفت که به من زنگ بزن هروقت منو لازم داشتی ... 

ریحانه پارسا

ریحانه ای که سودای گلشیفته شدن در سر داشت

بعضی می گویند ریحانه وقتی که مهاجرت کرد هوای گلشیفته شدن در سر داشت و دقیقا به همین دلیل هم هر از گاهی عکس هایی برهنه از خودش منتشر می کرد اما تمام کسایی هم که گلشیفته را قبول ندارند و رفتارش را نقد می کنند اذعان دارند که او بازیگری توانمند است و فاصله ریحانه و گلشیفته از زمین تا آسمان است.

ریحانه پارسا

 • محمدصادق 12 سیستان و بلوچستان ارسالی در

  خوش بحالش. ون ازاین کشور رفتن

 • ۰ف س ارسالی در

  ریحانا خانم عزیز همیشه ریبا نمیمونی و همیشه جوان و همیشه سالم فکر روزی رو بکن تو درگاه خدا باید حساب کتاب پس بدی ایا تو خودت دیدی که بتوانی عذاب خدارو تحمل کنی و اینقدر شمشیر به طرف خدا کشیدی و با خط قرمزاش مقابله میکنی و در حقیقت بیحیای جنگ با خداست به خدا پناه ببریم و ازش امرزش طلب کنیم

 • ناشناس ارسالی در

  چرا بزرگش می کنید؟!

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو مخت

 • ناشناس ارسالی در

  کی از این فیلم و عکس میگیره.موهاشو چه خوب درست کرده

 • ناشناس ارسالی در

  خوب بتو چه به ما چه هرجوردوست داره زندگی میکنه مگه فصول ناموس مردمید خودش پدر داره مادرم داره برین دنبال بدبختیای خودتون سرگوهیتونو توزندگی مردم نکنید .

 • ناشناس ارسالی در

  انشا الله خدا هدایتش کنه

 • ناشناس ارسالی در

  چ گیری دادین به این بدبخت

 • Ayda_w ارسالی در

  واقعا متاسفم برای مردم کشورمون...آخه چیکار ب طرز زندگی کردن بقیه داریم. هر کسی این حقو داره ک هرطوری ک دلش میخواد زندگی کنه.... همه کشورهای حاضر دنیا حق انتخابو ب همه مردم کشورشون دادن ک هرکس هرطوری ک دوست داره و دلش میخواد زندگی کنه،نوع پوشش،نوع غذا،نوع صحبت کردن و....همه ماها یبار حق زندگی داریم فقط یبار بدنیا میایم چرا باید خودمون رو منع چیزهایی کنیم ک دلمون میخواد باشیم....«در لحضه زندگی کنیم»

 • علی ارسالی در

  واقعا این حرفای که میزنید دورسته بندگونای خدا برید دنبال کارتون چکار مردم دارین حالا اگر حجابش کامل پوشیده بود آنقدر تو سازو کرنا می‌گذاشتیم از خدا بترسید

 • ناشناس ارسالی در

  قضاوت فقط کار خداست و برای خانم پارسای عزیز اول از خداوند ارامش و لبخند خدارا ارزو می کنم ❤

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه