|

"بهنوش بختیاری" لوند و ناز با تیپ باز؛ مثل همیشه فارغ زِ غوغای جهان!

بهنوش بختیاری با انتشار تصویر رحال و خندان صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد

لینک کوتاه کپی شد
1

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که همیشه جزو چهره های پرجاشیه اینستاگرام است به تازگی با انتشار تصویری صفحه اینستاگرام خود را بروز رسانی کرد.

بهنوش بختیاری از فعال ترین هنرمندان در فضای مجازی است. به گونه ای که انگار با بهاره رهنما مسابقه ی کی بیشتر فعال تره گذاشته اند! وی تا به حال از همسر خود رونمایی نکرده است و همیشه در مکان های عمومی نیز بدون شوهر حضور داشته. این بازیگر زن در سال 94 هم در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد که دیگر شانس این را ندارد که مادر شود.

bazigar_art_1635064409

تصویر جدیدی که بهنوش بختیاری منتشر کرد

از این ها که بگذریم بهنوش بختیاری هر روز چیزی برای گفتن در اینستاگرام دارد. او به تازگی هم استوری منتشر کرد و در آن تیکه ای از آهنگ تتلو را نوشت. ظاهرا سلطان در میان بازیگران به خصوص خانم ها طرفداران زیادی دارد. ناگفته نماند بهنوش بختیاری از فیلتر اینستایی بسیار استفاده می کند و این مورد را در ویدیو زیر هم به وضوح میتوان دید!

در کنار همه این حواشی بهنوش بختیاری کارهای خیر زیادی هم انجام می دهد  که شاید خیلی از هنرمندان حتی سمتش هم نروند. مثلا همین چند وقت پیش بود که بهنوش به خانه سالمندان رفته بود و برای شاد کردن آن ها همراه با یکی از پدربزرگ ها رقصید. این رفتار بهنوش بختیاری از هر دو جانب نظرات زیادی داشت و عده ای حرکت او را خوب دانستند و عده ای هم قر دادن خانم بازیگر را بد!

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از منشی گری به بازیگری رسید و حالا در بیزینس لباس و جواهرات فعال است.

مادرش خانه دار و پدرش کارخانه تولید ابزار ایمنی دارد ، برادرش بهزاد و خواهرش تینوش نام است و اصالت خانوادگی ایشان بختیاری می باشد.

شاگرد ممتاز مدرسه بود و می خواست پزشک شود اما در کنکور قبول نشد و به اصرار دوستش شقایق سال بعد در کنکور مترجمی زبان فرانسه شرکت کرد و قبول شد.

پیشنهادات ویژه

  • داود ارسالی در

    حیا کن داری پیرزن میشی دالو

  • رهام ارسالی در

    واقعابرای خودمون متاسفم که دست ازسرشون برنمیداریم وهمش اهانت میکنیم،چراباید توزندگی خصوصی همه سرک بکشیم؟؟؟؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی