|

رقص و عشوه "بهنوش بختیاری"با یک مرد سالمند و حجابی که بر باد رفت! +فیلم

بهنوش بختیاری باریگر معروف ایرانی با انتشار فیلم هایی از خانه سالمندان و رقص با آن ها اینبار به نحوی دیگر خود را بر سر زبان ها انداخت.

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش بختاری بازیگر مطرح و معروف ایرانی است که نه تنها در نقش هایش همیشه پر انرژی است بلکه در زندگی شخصی و اینستاگرامش هم بسیار فعال می باشد.

به گزارش«شایانیوز» بهنوش بختیاری 9 میلیون فالوور دارد که اگر سری به تعداد لایک و کامنت های پیج خانم بازیگر بیندازید می بینید که تعدادشان از دنبال کنندگان بسیار کمتر است. بختیاری به تازگی سری به خانه سالمندان زده و ویدیویی از رقص خود با یک مرد سالمند را در اینستاگرام منتشر کرد. این ویدیو در فضای مجازی با نظرات بیشتر مثبت کاربران همراه شد که البته عده ای هم کار این بازیگر زن را خودنمایی و نمایشی دانستند.

بهنوش بختیاری جدیدا بسیار کم حجاب هم شده و تصاویر زیادی از او در اینستاگرام در حال انتشار است که خانم بازیگر با موهایی افشون و باز می باشد و تنها یک شال کوچک بالای سرش دارد. 

ظاهرا کسی هم کاری به کار این هنرمندان ندارد و اگه اندازه کف دست هم پارچه ای روی سر داشته باشند کفایت می کند.

بهنوش بختیاری

بیوگرافی بهنوش بختیاری:

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از منشی گری به بازیگری رسید و حالا در بیزینس لباس و جواهرات فعال است.

مادرش خانه دار و پدرش کارخانه تولید ابزار ایمنی دارد ، برادرش بهزاد و خواهرش تینوش نام است و اصالت خانوادگی ایشان بختیاری می باشد.

شاگرد ممتاز مدرسه بود و می خواست پزشک شود اما در کنکور قبول نشد و به اصرار دوستش شقایق سال بعد در کنکور مترجمی زبان فرانسه شرکت کرد و قبول شد.

بهنوش بختیاری

 • هادی ارسالی در

  دمش گرم باعث شادی سالمندان عزیزمان شده

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا تعریفتون از حجاب چیه بازیگرا از اول هم حجاب نداشتن

 • صبا ارسالی در

  چقدر بیشعورید بیچاره چیکار کرده اینقدر پشتش زر میزنید

 • حسین ارسالی در

  واقعاً از بهنوش بختیاری بعید بود ا ین کثافت کاری

 • دوستی ارسالی در

  خیلیم عالی

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی بیشعوری بیچاره کرده مگهخلاف کرده
  آره اثن دمش گرم خوب کاری کردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه