|

شگفتی های حیات وحش؛ خدنگ وحشی و مار شاه کُبرا بدجور به جون هم افتادن که باید ببینی!

در ویدیو امروز حیات وحش ما مار شاه کبرا و خدنگ خیلی وحشیانه با هم میجنگن.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شکار کردن، جنگیدن برای بقا، ادامه نسل و... خیلی از اتفاقات هیجان انگیز دیگر، مختص دنیای حیات وحش هست. دنیایی بی رحم که موجودات قوی تر همواره در آن پیروز هستند. کی از لحظه های جذاب این در این دنیای خاص، لحظه های شکار کردن و یا شکار شدن حیوانات هست. با ما همراه باشید تا یکی از این صحنه های جذاب رو ببینید.

این حیوانات چشم‌های تیره‌ای دارند و دور چشمانشان هم تیره است. طول بدن این جانوران بین 25 تا 30 سانتی‌متر است و دم آن‌ها به تنهایی بین 19 تا 24 سانتی‌متر. معمولا وزن میرکت‌ها کمتر از یک کیلوگرم است و این حیوانات از نظر وزنی به اندازه یک سنجاب هستند. خدنگ ها در بیابان‌های آفریقا یافت می‌شوند. این حیوانات در آفریقای جنوبی و کشورهایی مانند بوتسوانا و نامیبیا و آنگولا یافت می‌شوند. خدنگ ها را باید در آفریقای جنوبی پیدا کرد. این جانوران به صورت دسته‌های بزرگ زندگی می‌کنند و بسیار اجتماعی هستند.

مار شاه کبرا طولانی‌ ترین مار سمی جهان است و به راحتی می‌ تواند لقب پادشاه را به خودش اختصاص بدهد. این جانور خزنده قدرتمند بیشتر مار‌های دیگر را شکار می‌کند و می‌ تواند چندین دهه در طبیعت عمر کند.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی