|

تن هاخ را الان اخراج کنید!

مهاجم سابق تیم ملی انگلیس خواستار اخراج فوری تن هاخ از هدایت منچستریونایتد شد.

لینک کوتاه کپی شد

مهاجم سابق منچستر یونایتد که اکنون به عنوان کارشناس فوتبال کار می‌کند، از مدیران باشگاه یونایتد خواست تا اریک تن‌هاخ را از هدایت یونایتد برکنار کنند.م

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ ایکل اوون در صحبت‌هایی درباره وضعیت بحرانی در یونایتد به سایت مترو گفت: مدت‌هاست که می‌گویم تن هاخ مربی مناسبی برای یونایتد نیست، این را مدت‌هاست گفته‌ام. او نمی تواند. خیلی ساده است. تن‌هاخ نمی‌تواند تیم را در فصل آینده مدیریت کند. من واقعا از رفتار مدیران یونایتد تعجب می‌کنم. آن‌ها یک فینال جام حذفی و چند بازی مهم در پیش دارند و هنوز شانس حضور در رقابت‌های اروپایی از بین نرفته است. بالاخره یک جا باید تصمیم بگیرید. هفته بعد آرسنال، یونایتد را در اولدترافورد شکست خواهد داد. نیوکاسل هم احتمالا آنها را شکست خواهد داد و حتی فکر نمی‌کنم یونایتد بتواند برایتون را شکست دهد. با ادامه این روند یونایتد نمی‌تواند به جام برسد.

او در بخش بعدی صحبت‌هایش افزود: حتی اگر فقط چهار بازی باشد، باید تصمیم‌گیری کنید. تن هاخ نباید  فصل بعد در یونایتد باشد. او به اندازه کافی برای یونایتد خوب نیست. سال‌هاست به این موضوع فکر می‌کنم و به نظرم باید قبل از فینال جام حذفی اخراج شود تا یونایتد شانس قهرمانی داشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی