|

وینیسیوس بازهم جنجال آفرین شد!

وینیسیوس جونیور در جریان دیدار اسپانیا با برزیل دوباره یک شب جنجالی را پشت سر گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

بازی دوستانه شب گذشته تیم‌های اسپانیا و برزیل در سانتیاگو برنابئو چندان دوستانه نبود و به لطف رفتارهای عجیب وینیسیوس جونیور حواشی عجیبی را هم به دنبال داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در جریان این بازی که با تساوی 3-3 به پایان رسید بازیکنان دو تیم برخورد زیادی با یکدیگر داشتند و این حواشی در پایان بازی هم ادامه یافت. آلوارو موراتا، بازیکن اسپانیا، در طول این دیدار مورد انتقاد هواداران بود. تماشاگران حاضر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با سوت‌های ممتد اعتراض خود را نسبت به این بازیکن نشان می‌دادند.

موراتا که اکنون در اتلتیکومادرید حضور دارد پیش از انتقال به چلسی و یوونتوس، در رئال مادرید حضور داشت و بازیکن این تیم بود. او البته پس از انتقال به اتلتیکو مدام با رئالی‌ها کری‌خوانی داشته و به همین دلیل شب گذشته در ورزشگاه خانگی رئال مورد استقبال قرار نگرفت.

2004743 2004744

شماره 7 اسپانیا که از اعتراضات مداوم تماشاگران عصبانی شده بود در پایان بازی تصمیم گرفت به سمت سکوها برود و آن‌ها را به سکوت دعوت کند. در همین لحظه یکی از بازیکنان برزیل وارد این صحنه شد!

وینیسیوس جونیور، ستاره رئال مادرید، از روی نیمکت برزیل بلند شده و به سمت موراتا رفت تا با عصبانیت به او هشدار داده و این بازیکن را از رفتارش پشیمان کند. دخالت وینیسیوس موجب شد تا او با موراتا درگیر شود که دخالت نیمکت نشینان دو تیم مانع از درگیری فیزیکی بین این دو بازیکن شد.

ستاره رئال مادرید در طول بازی هم شیطنت‌هایی از خود نشان داد که گفته‌های خودش پیش از این بازی را تکذیب می‌کرد. او در نشست خبری وقتی با سوالی درمورد نژادپرستی مواجه شده بود، تایید کرد که فقط می‌خواهد فوتبال بازی کند و سپس اشک‌هایش‌ در پاسخ به این سوال مورد توجه قرار گرفت.

تصویری توسط تماشاگران این بازی از روی سکوها ضبط شده که نشان می‌دهد بدون دلیل خاصی وینیسیوس سعی داشته بازی دیشب را به جنجال بکشد. در این تصویر بازیکن برزیلی پیش از ارسال کرنر روی دروازه اسپانیا از پشت با دستش به آیمریک لاپورت ضربه می‌زند.

لاپورت بی‌خبر به پشت سر برمی‌گردد و وینیسیوس را به عقب هُل می‌دهد تا اعتراض خود به این برخورد بی‌دلیل بازیکن حریف را نشان دهد. این ویدیو به سرعت در فضای مجازی دست به دست شده و یکبار دیگر مواضع تند علیه وینیسیوس را تکرار کرده است.

2004746

یک صفحه کاربری در اکس (توییتر سابق) این ویدیو را با جمله "من فقط می‌خواهم فوتبال بازی کنم" با چند ایموجی گریه منتشر کرده تا وینیسیوس را مورد تمسخر قرار بدهد. نکته جالب اینکه این ویدیو به دست لاپورت هم رسیده است. مدافع تیم النصر عربستان این ویدیو را بازنشر کرده و او با نوشته "شاید او می‌خواهد برقصد" بازیکن رئال را مورد تمسخر قرار داده است.

وینیسیوس طی ماه‌های اخیر در لالیگا مورد حملات نژادپرستانه طرفداران برخی تیم‌های اسپانیایی قرار گرفته و همواره معتقد است که بدون دلیل این اتفاق رخ می‌دهد اما ویدیوی منتشر شده جدید تایید می‌کند که اگرچه هرگونه توهینی نادرست و غیرقابل قبول است اما او در بروز خشم طرفداران و بازیکنان حریف چندان بی‌تقصیر هم نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها