|

وقتی شماره تلفن خانوم خواننده جذاب واسه رونالدو 2 میلیارد آب خورد!

Cristiano Ronaldo traded Porsche supercar for numbers of Dannii Minogue

ماساژور اسبق منچستر درباره رونالدو و اینکه چطور به او باج داد تا شماره دختراها رو براش پیدا کنه اعترافات عجیبی کرد!

لینک کوتاه کپی شد

کریستیانو رونالدو پورشه ۶۰,۰۰۰ پوندی کروکی خود را به نصف قیمت فروخت تا شماره تلفن کیمبرلی وایت از اعضای گروه موسیقی Pussycat Dolls را بدست بیاورد. این ستاره فوتبال بعد از تماشای حضور کیمبرلی وایت در برنامه X Factor در دوران اول حضورش در اولدترافورد، برای قرار گذاشتن با این خواننده زیبا عجله داشت. او ماساژور تیم منچستر یونایتد در آن زمان، راد ثورنلی را برای کمک به خود در این زمینه اجیر کرد و به او پیشنهاد کرد در صورتی که بتواند شماره تلفن کیمبرلی وایت را برایش گیر بیاورد، خودرو ۶۰,۰۰۰ پوندی اش را به او خواهد فروخت.

Kimberly-Wyatt-Main

راد ثورنلی در سال ۲۰۰۹ و در جریان یک مصاحبه در پادکست  Undr The Cosh فاش کرد که ۲۴ ساعت پس از این پیشنهاد توانسته شماره تلفن کیمبرلی را برای کریستیانو رونالدو گیر آورده و معامله سودآوری با وی بکند. او در این باره گفته است: «در ماه مارس/آوریل بودیم و او داشت باشگاه را به مقصد رئال مادرید ترک می کرد. همه می دانستیم که او آخر فصل خواهد رفت. از این رو وقتی برنامه X Factor در حال پخش بود به من گفت، این دختر کیه؟ کیمبرلی وایت از گروه پوسی کت دولز بود. گفت که می توانی شماره اش را برایم گیر بیاوری؟ من هم گفتم این وسط چی گیر من می آید؟ از همه جا برایت شماره دخترها را گیر می آورم و چیزی در این میان به من نمی رسد. رونالدو گفت: ماشین مرا دوست داری؟».

Cristiano-Ronaldo Kimberly-Wyatts-number

ماساژور سابق تیم منچستر یونایتد در ادامه می گوید: « او یک پورشه کاررا کروکی داشت. گفت وقتی به رئال مادرید بروم، آن را به نصف قیمت به تو خواهم فروخت. ده دقیقه طول کشید تا شماره او [کیمبرلی] را گیر بیاورم. همانطور که می دانستم، پایان فصل آمد و گفتم قرارمان یادت هست؟ او گفت بله و من هم گفتم سر قولت می مانی؟ و او گفت بله. من ۳۰ هزار برای ماشینی که ۶۰ هزار قیمت داشت به او دادم. روز بعد آن را به قیمت ۶۰ هزار فروختم». راد ثورنلی که در دوران حضور سر الکس فرگوسن در نقش ماساژور در باشگاه منچستر یونایتد کار می کرد، به شوخی می گوید: «در واقع آن را تنها یک شب داشتم. به خانه اش رفتم، آن را برداشتم، پول را به حساب بانکی اش ریختم، روز بعد آن رابه قیمت ۶۰,۰۰۰ پوند فروختم و تابستان آن سال تعطیلات فوق العاده ای در مالدیو داشتم».

راد همچنین مدعی می شود که به رونالدو کمک کرده تا شماره دنی مینو داور سابق برنامه ایکس فاکتور را نیز گیر بیاورد. ظاهراً این دو چند بار با هم قرار گذاشتند و سپس رابطه آن ها سرد شد. او در ادامه با جورجینا رودریگز مشاور خرید سابق گوچی وارد رابطه شد، بعد از اینکه در مادرید با او ملاقات کرد. رونالدو که اکنون ۲۸ سال دارد، فصل گذشته به اولدترافورد بازگشت و سپس به النصر عربستان نقل مکان کرد.

srp3qxqxK-MFUXAQ

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی