|

شایعات دست بردار کاپیتان تیم ملی کره نیست

شایعات زندگی خصوصی کاپیتان تیم ملی فوتبال کره جنوبی در آستانه بازی این تیم با ایران بالا گرفته.

لینک کوتاه کپی شد

«سون هیونگ مین» ستاره تیم ملی فوتبال کره جنوبی و کاپیتان این تیم در روزهای اخیر با شایعات مختلفی درباره زندگی خصوصی اش مواجه شده است که این شایعات در آستانه بازی ایران با کره جنوبی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی بالا گرفته. رسانه‌های کُره جنوبی اخیراً گزارش دادند سون با خواننده‌ای به نام «جیسو» ارتباط دوستی دارد که این موضوع روز گذشته با واکنش آژانس YG Entertainment مواجه شد که با گروه این خواننده قرارداد دارد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از مهر، این آژانس با انتشار بیانیه‌ای نوشت: «با انتشار شایعات، ما نگران لطمه خوردن هنرمندمان هستیم. از شما می‌خواهم از حدس و گمان بی اساس خودداری کنید.» این در حالی است که علاوه بر کره جنوبی، رسانه‌های چینی هم به انعکاس این خبر پرداخته‌اند. سایت «sports.sina» چین در این خصوص اعلام کرد که سون هیونگ مین عاشق جیسو ستاره موسیقی است و جیسو برای تماشای بازی این بازیکن تاتنهام حتی در سال ۲۰۱۹ به انگلستان رفته بود.

حضور همزمان جیسو و هیونگ مین در فرودگاه اینچئون هم دیگر موضوعی است که از آن به عنوان دلیلی بر این ارتباط یاد می‌شود. جیسو در حالی از هفته مد پاریس به کره جنوبی بازگشت که سون هیونگ مین هم از انگلستان راهی فرانسه شده و از آنجا به کره آمد. علاوه بر این ادعاهایی وجود دارد که این دو ستاره موسیقی و فوتبال کُره دستبند مشابهی بر دست داشته‌اند.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷ فردا سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار می‌شود؛ گروهی که ایران با ۹ امتیاز در آن صدرنشین است و کره جنوبی با ۷ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه