|

فوق ستاره خارجی ای که فرهاد مجیدی می خواهد کیست؟

مجیدی که در فصل نقل و انتقالات 8 بازیکن جدید را خریده همچنان در فکر اضافه کردن چند بازیکن به ترکیب اصلی تیمش برای فصل آینده است.

لینک کوتاه کپی شد

برنامه‌های فرهاد مجیدی برای تقویت کردن استقلال در فصل پیش رو همچنان ادامه دارد. او که در فصل و انتقالات تا به حال ۸ بازیکن جدید خریده همچنان در اندیشه اضافه کردن چند بازیکن به ترکیب اصلی این تیم برای فصل آینده است.

به گزارش «شایانیوز»، همانطور که روز گذشته عنوان شد، فرهاد مجیدی در نظر دارد ۴ بازیکن جدید دیگر برای استقلال بخرد؛ البته اگر قرارداد فرشید اسماعیلی تمدید شود این تعداد به ۳ بازیکن کاهش می‌یابد. اگرچه درمورد مدافع و هافبک استقلال صحبت و عنوان شده که روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی دربرنامه‌های فرهاد مجیدی جا دارند، ولی هنوز درباره ستاره‌ای که سرمربی استقلال می‌خواهد صحبتی نشده است. به تازگی، اما شایعه‌ای به راه افتاده که مشخص می‌کند بمب نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال هنوز منفجر نشده و قرار است در روز‌های آتی این اتفاق رخ دهد.

آنطور که اطرافیان باشگاه استقلال خبر داده اند فرهاد مجیدی مهاجم مدنظرش را پیدا کرده و قرار است اسم و مشخصات این فوق ستاره را به مدیریت جدید باشگاه دهد تا مذاکرات به صورت رسمی دنبال شود. گفته می‌شود ستاره‌ای که قرار است به استقلال اضافه شود از کشور‌های حوزه خلیج فارس به ایران می‌آید. این شایعه بی ارتباط با حضور مکرر فرهاد مجیدی در دبی در یکی دو ماه گذشته نیست. حال، با توجه به آنکه مهلت نقل و انتقالات تیم‌های ایرانی قریب به یک ماه دیگر به پایان می‌رسد، فرهاد مجیدی و استقلال زمان مناسبی دارند تا به راحتی با گزینه مدنظرشان مذاکره کنند.

پیشنهادات ویژه

  • سجاد ارسالی در

    اگه بزارن که بیاد،

  • عقاب تیز بین ارسالی در

    مسی و کریس رونالدو

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی