|

پیش بینی مهم از قیمت دوج کوین!

- پیش بینی قیمت Dogecoin به عنوان حجم معاملات 600 میلیون دلاری وارد می شود اما نهنگ ها می گویند

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پیش بینی قیمت Dogecoin به عنوان حجم معاملات 600 میلیون دلاری وارد می شود اما نهنگ ها می گویند باب اسفنجی خرید بهتری است. قیمت Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت گذشته 2.5 درصد کاهش یافته است و به 0.072517 دلار سقوط کرده است زیرا کل بازار امروز افت مشابهی را تجربه می کند. لغزش امروز DOGE ضررهای اخیر را برای اینتوکن را تشدید می کند، که اکنون 8 درصد در هفته گذشته و 11 درصد در 30 روز گذشته کاهش یافته است.

این نوع عملکرد ضعیف در تضاد با موفقیت هایی است که در چند هفته گذشته توسط تعدادی از میم کوین های جدید به دست آمده است که باب اسفنجی (اسفنجی) جدیدترین آنهاست.پس از یک رشته از فهرست‌های مبادلاتی، SPONGE از زمان عرضه در ابتدای ماه تا 9000 درصد رشد کرده است و با فهرست‌های بیشتری که احتمالاً به دنبال آن می‌آیند، به‌راحتی می‌تواند به‌زودی شاهد تجمع‌های بیشتری باشد. 

پیش بینی قیمت Dogecoin با حجم معاملات 600 میلیون دلاری وارد می شود

نمودار DOGE در حال حاضر چندان امیدوارکننده به نظر نمی رسد، با شاخص قدرت نسبی (بنفش) آن از 50 چند روز پیش به نزدیک به 30 کاهش یافته است. به طور مشابه، میانگین متحرک 30 روزه DOGE (زرد) به زیر میانگین 200 روزه خود (آبی) کاهش یافته است که نشان دهنده ضررهای بعدی است. این ترس با کاهش مداوم سطح حمایت DOGE (سبز)، که دیروز از سطح کلیدی 0.075 دلار سقوط کرد، تشدید می‌شود و تداوم زیان را نشان می‌دهد.

از سوی دیگر، حجم معاملات 24 ساعته DOGE به 600 میلیون دلار افزایش یافته، اگرچه این تا حد زیادی به این دلیل است که بسیاری از دارندگان در حال حاضر فروش دارند.

با توجه به همه این عوامل، این احتمال وجود دارد که DOGE در چند روز آینده از سطح فعلی خود به 0.070 دلار کاهش یابد، در این مرحله فروش بیش از حد خواهد داشت و ممکن است بازگشتی داشته باشد. البته، مشکل Dogecoin این است که برای دستاوردهای خود بیش از حد به ایلان ماسک متکی است و اخیراً چیزی از مالک توییتر در مورد ارز دیجیتال مورد علاقه خود شنیده نشده است.

جامعه Dogecoin متقاعد شده است که در نهایت، توییتر پرداخت‌های ارزهای دیجیتال  و DOGEرا به شکلی معرفی خواهد کرد، اما این هنوز می‌تواند فاصله زیادی داشته باشد، در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که DOGE نسبت به سایر رمزارزها رفتار مطلوبی دریافت کند. اما اگر DOGE به توییتر راه پیدا کند بدون شک تأثیر مثبتی بر قیمت توکن میم خواهد داشت و ممکن است شاهد از دست دادن رقم اعشاری باشد که از پایان سال گذشته به دست آورده است. 

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی