|

پیش بینی مهم از شیبا!!

ایده آل ترین اتفاق برای شیبااینو چیست؟

SHIBAINU

وکن شیبااینو به رشد خود ادامه داده است. اما در حالت ایده آل باید...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- توکن شیبااینو به رشد خود ادامه داده است. اما در حالت ایده آل با کاهش عرضه و افزایش تقاضا، قیمت آن باید افزایش یابد.در واقع بسیاری از افراد با سرمایه گذاری در این توکن میلیونر شده اند. Shiba Inu امکانات امیدوارکننده زیادی دارد که بازار را به پیش خواهد برد. چیزی که به نفع آن است، قیمت بسیار پایین آن است، به همین دلیل است که بسیاری از مردم به خرید آن ادامه می دهند. در ماه جولای، توسعه دهنده Shiba Inu، Shytoshi Kusama، کاربران را در مورد پیشرفت های بیشتر در یک وبلاگ پست آگاه کرد. پیشرفت در Shibarium، پروتکل لایه 2 پلتفرم، در مسیر درست قرار دارد.

این به‌روزرسانی به کاربران امکان می‌دهد دارایی‌ها را با هزینه‌های جزئی گاز منتقل کنند و تراکنش‌های خرد را از طریق dApps مبتنی بر Shiba Inu تسهیل کند. این تیم میزبانی از توسعه دهندگان جدید و مبتکر را برای ساختن UX/UI پلتفرم و پورتال های وب خود به عنوان بخشی از همان فرآیند مستقر کرده است. این پست همچنین به اطلاع می رساند که توسعه دهندگان هنوز تاریخ راه اندازی نسخه بتا آن را مشخص نکرده اند. انتظار می رود که SHI، یک استیبل کوین نیز در سال جاری منتشر شود.

کوساما اذعان می کند که اکنون که سایر استیبل کوین ها سقوط کرده اند و میلیون ها دلار ضرر ایجاد کرده اند، توسعه آن باعث نگرانی است. این پست اضافه می کند که تیم توسعه دهندگان در حال کار برای ساختن چنین توکن هایی هستند. اجازه می دهد تا از SHI برای تراکنش هایی استفاده شود که باید بدون نوسانات بازار انجام شوند. یک پروتکل آزمایشی با جزئیات بیشتر در رابطه با آن پس از نهایی شدن به اشتراک گذاشته خواهد شد. یک توکن جدید به نام TREAT نیز در راه است که به عنوان یک توکن پاداش در متاورس مبتنی بر شیبا اینو و بازی‌هایی مانند بازی ورق کلکسیونی شیبا استفاده می‌شود. تعداد محدودی از این سکه‌ها برای وفادارترین اعضای نژاد آن که سال‌ها برای ایجاد اعتماد عمومی در نهاد کار کرده‌اند، محفوظ است.

این پست همچنین اعلام کرد که متاورس و بازی کارت آن نیز به موقع راه اندازی خواهد شد. در ژانویه امسال، اکوسیستم شیبا اینو از ورود شیبرس، متاورس بومی جامعه شیبا اینو خبر داد. از آنجایی که ارزهای دیجیتال، بازی‌ها، سرزمین مجازی و میم‌ها در شیبرس پر شده‌اند، در میان مخاطبانی که مشتاق کشف دنیای جدید شجاعانه فراتر از محدودیت‌های زمان و مکان هستند، محبوبیت پیدا می‌کند. اخیراً، این گروه خبری در مورد شیبا یک بازی کارتی کلکسیونی در توییتر منتشر کرده است. این بازی با همکاری نزدیک استودیوی افسانه ای بازی سازی AAA PlaySide Studios ساخته می شود. 

چیزی که مطمئناً این شرکت با آن روبرو خواهد شد، چالشی است که در این فضا از سوی شرکت‌های متاورس فناوری بزرگ مانند Otherside از Yuga Labs و Meta است. برای جامعه مستقلی مانند اکوسیستم شیبا اینو سخت است که قدرت بیگ مانی و فناوری بزرگ را حفظ کند. تنها راهی که می‌تواند در این بخش برتری پیدا کند، معرفی ایده‌های سرسام آور در بخش‌های متاورس، بازی و NFT است. تا الان چیز جدیدی ندیدیم اینکه چگونه ادغام اتریوم آتی بر رشد کوین های شیبا اینو تأثیر می گذارد نیز باید مشاهده شود. از جمله تغییرات مورد انتظار کاهش هزینه گاز و تراکنش های بیشتر در هر ثانیه است. اینها همه تحولات حیاتی برای فضای SHIB هستند. و برخی معتقدند که قیمت کریپتو نیز بر این اساس تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

مسیر شیبا اینو مشابه مسیر ارزهای دیجیتال دیگر است. شیبا اینو مانند سایر ارزهای دیجیتال از قیمت بیت کوین پیروی می کند. قیمت شیبا اینو با افزایش قیمت بیت کوین افزایش می یابد. همانطور که می بینیم، انتظارات زیادی در رابطه با نوآوری های ارائه شده توسط Shiba Inu Coin و ابهامات زیادی در مورد آینده آن وجود دارد. بنابراین سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری در ارز، تحقیقات خود را انجام دهند. تصاحب اخیر توییتر توسط ایلان ماسک می تواند برای شیبا اینو و سایر میم کوین ها مفید باشد. با توجه به علاقه ماسک، این احتمال وجود دارد که پلت فرم رسانه های اجتماعی بیشتر رمزنگاری شود.

در اوایل این ماه، Google Cloud و Coinbase در مورد رابطه خود با ابتکارات توسعه وب 3.0 اطلاعیه دادند. گروه منتخبی از مشتریان نیز می‌توانند با استفاده از SHIB و سایر ارزهای رمزنگاری شده، هزینه این خدمات را پرداخت کنند. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این تصمیم اجرا می شود یا خیر و آیا سایر مشاغل تصمیم به پیروی از آن دارند یا خیر. هفته گذشته، Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu اخیراً در توییتر پرسید که آیا جامعه مایل است که memecoin با مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در زمینه سیاست جهانی Metaverse همکاری کند. کریپتو توییتر ابراز تردید کرد که این همکاری باعث به تاخیر افتادن Shibarium، یک بلاک چین لایه دو که نقش کلیدی در سوختن عرضه توکن‌های Shiba Inu خواهد داشت.

در همین حال، طبق شراکت اخیر بین Binance با ارائه دهنده پرداخت بحرینی EazyPay، مشتریان شرکت مخابراتی، stc بحرین، اکنون می توانند صورتحساب های خود را از طریق توکن های SHIB پرداخت کنند. Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده ناشناس SHIB، در حوالی کریسمس اشاره کرد که ممکن است مشارکت جدیدی در کارهای مربوط به پروژه Shibarium وجود داشته باشد. Shibarium یک راه حل مقیاس پذیر لایه 2 اتریوم است که میزبان پلت فرم متاورز اکوسیستم، بازی ها و یک تبادل غیرمتمرکز خواهد بود. این می تواند منجر به احساسات صعودی بازار برای توکن شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی