|

اتفاقی مهم!

خبری خوش برای کاربران دوج کوین،بیت کوین!

Dogecoin

فروشگاه بزرگ می خواهد بیت کوین، DOGE و SHIB را برای سال 2023 بپذیرد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یکی از محبوب‌ترین فروشگاه‌های بزرگ در استرالیا، برنامه‌های جدیدی برای پذیرش دو میم کوین برای سال 2023 خواهد داشت. این خبر اخیراً در Crypto Coins Opps منتشر شد، درست زمانی که به نظر می رسید رالی بابانوئل از سقف سقوط کرد. با این وجود، این هنوز هم یک خبر عالی برای کمک به مبارزه با FUD و پیامدهای پس از رسوایی FTX است. حتی در استرالیا، شرکت‌ها همچنان نسبت به ارزهای دیجیتال دیدگاه صعودی دارند. DadShop در تجارت کریپتو در استرالیا پذیرش crytpo از آنجا ناشی می شود که کل تیم اجرایی شرکت متوجه روند رو به رشد آن در ملبورن شده اند. مدیر بازاریابی شرکت در مورد توسعه پرداخت گفت: "ما همیشه به دنبال بهبود تجربه خرید مشتریان خود هستیم و بخشی از این امر این است که به مشتریان امکان انتخاب گسترده ای از گزینه های پرداخت از طریق کارت اعتباری را بدهیم و اکنون رمزنگاری استفاده کنید." بنجامین گفت: "علاوه بر این، ما می خواهیم خریدهای متقلبانه یا احتمالی را به حداقل برسانیم." 

دوج کوین، شیبا اینو و بیت کوین DOGE، SHIB، توکن های انتخابی فروشگاه برای شروع پرداخت هستند. دفتر اجرایی از ثبات و حمایت گسترده جامعه از این سه توکن خوشش می آید که ممکن است اتریوم هم به آن لیست اضافه شود. اگرچه DogeCoin و Shiba Inu نمادهای میم هستند ولی تغییر در راه است. برای SHIB، زمانی که کاربران جواب «شیباریوم چیست» را در زمان واقعی پیدا کنند، توکن ممکن است به سمت سودمندی پیشرفت کند. DogeCoin هم همان است، زیرا در کنار توییتر و با کمک Vitalik Buterin اتریوم توسعه می یابد. استرالیایی ها در حال خرید هدایا برای سال 2023 هستند. اگرچه به کندی پیش می رود، اما فروشگاه نوآوری می خواهد جلوتر از حرکتی که در سال 2023 می رود باشد.

فروشگاه AU شروع به اجرای یک سرویس پردازش تجاری برای ارزهای دیجیتال، قبل از کریسمس خواهد کرد. یکی از نمایندگان DadShop به استفاده از Bitpay اشاره کرد، اما پردازنده پرداخت ممکن است بعداً متفاوت باشد. وبلاگ سایت کار را برای خریداران آسان کرده است. فهرست پیش‌بینی‌شده 2022 از ایده‌های هدایای کریسمس اخیراً منتشر شده است که هزاران نفر برای خواندن آن جمع شده‌اند. این فهرستی است برای کسانی که نیاز به یافتن کالای منحصر به فرد دارند تا به پدران، مادران، فرزندان و سایر عزیزان بدهند. فراتر از اخبار پذیرش کریپتو، فروشگاه محبوب AU Dad نیز افزایش محصولات خود را برای سال 2023 اعلام کرد. در حال حاضر، این فروشگاه دارای پیشنهادات تخفیف سال جدید 2023 است که در سراسر سایت راه اندازی شده است. دارندگان ارزهای دیجیتال $DOGE، $SHIB و $BTC می‌توانند از طریق فیس‌بوک رسمی خود با سایت تماس بگیرند و در مورد خرید با رمزارز ها اطلاعات کسب کنند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی