|

پیشنهادهای خارق العاده!!

ایلان ماسک چه بلایی سر دوج کوین میاره؟؟

ایلان ماسک دوباره در مورد توییتر توییتی کرد. این بار، او پیشنهادات زیادی برای Twitter Blue، سرویس اشتراک غول رسانه های اجتماعی ارائه کرده …

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ایلان ماسک به افرادی که عضو توییتر بلو هستند پیشنهاد کرد که اکنون می توانند با dogecoin پرداخت هایی داشته باشند.ایلان ماسک دوباره در مورد توییتر توییتی  کرد. این بار، او پیشنهادات زیادی برای Twitter Blue، سرویس اشتراک غول رسانه های اجتماعی ارائه کرده است. که شامل کاهش قیمت، گزینه پرداخت در dogecoin و ممنوعیت تبلیغات هستند.

مدیر عامل میلیاردر تسلا و اسپیس ایکس - که اکنون 9.2 درصد از توییتر را در اختیار دارد - یک کاربر پرکار توییتر است که اغلب با توییت های خود در بازارها جنجال به پا می کند.ایلان ماسک روز سه‌شنبه به عضویت هیئت مدیره توییتر منصوب شد و گفت که مشتاق همکاری با هیئت مدیره برای ایجاد «پیشرفت‌های قابل توجهی در توییتر در ماه‌های آینده» است. توییتر آبی که در ماه ژوئن راه اندازی شد، اولین سرویس اشتراک غول رسانه های اجتماعی برای کسانی است که مایل به پرداخت هزینه برای دسترسی انحصاری به ویژگی های خاص مانند ویژگی "Undo Tweet"، نمادهای برنامه توییتر سفارشی شده و امکان اضافه کردن نشانک ها است.

ماسک در یک سری توئیت در روز شنبه پیشنهاد کرد که هیچ تبلیغاتی وجود نداشته باشد و باعث نیشود قیمت اشتراک ها کاهش یابد.هرکسی که در Twitter Blue ثبت‌نام می‌کند (یعنی ۳ دلار در ماه می‌پردازد) باید یک علامت تأیید هویت دریافت کند.» او گفت: «قیمت احتمالاً باید 2 دلار در ماه باشد، اما 12 ماه پیش پرداخت می‌شود و حساب به مدت 60 روز تیک نمی‌خورد (مراقب استرداد وجه CC) و بدون بازپرداخت در صورت استفاده برای کلاهبرداری/هرزنامه، به حالت تعلیق در می‌آید.اگر توییتر برای بقای خود به پول تبلیغات وابسته باشد، قدرت شرکت‌ها برای عملی کردن خط‌مشی بسیار افزایش می‌یابد.»ماسک همچنین پیشنهاد کرد که قیمت گذاری "باید متناسب و مقرون به صرفه بودن باشد." 

سرویس آبی توییتر فقط در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است. ویژگی واگرد به مشترکین امکان می‌دهد توییت خود را قبل از پخش زنده تغییر دهند. این یک ویژگی ویرایش نیست، که کاربران توییتر اغلب درخواست کرده اند. این شرکت می‌گوید: «این یک دکمه ویرایش نیست، بلکه فرصتی برای پیش‌نمایش و بازبینی توییت شما قبل از ارسال آن برای دیدن کاربران است».

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی