|

سازمان موزیلا!

دوج کوین اول سالی خورد تو برجکش؟

ازمان Mozilla که یک موسسه غیر انتفاعی میباشد که شرکت موزیلا را مدیریت می‌کند. در توییتر خود درخواستهای عجیبی از ارز های دیجیتال در قالب یک…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-سازمان Mozilla که یک موسسه غیر انتفاعی میباشد که شرکت موزیلا را مدیریت می‌کند. در توییتر خود درخواست هایی از ارز های دیجیتال در قالب یک پست منتشر کرد که با واکنشهای زیادی مواجه شد/ خیلی از کاربران از این موسسه انتقاد کردند گفتند که با این کار محبوبیت موزیلا از بین می برد،در واقع موزیلا میخواست با دوج کوین و ارز های دیجیتال وارد همکاری شود.

 خیلی از طرفداران فایرفاکس مرورگر محبوب شرکت موزیلا بیان کردند که: ارزهای دیجیتال جزئی از خط قرمز آنها می باشد اگر این همکاری صورت بگیرد آنها به یک مرورگر دیگر مراجعه خواهند کرد و با کامنت های منفی مانند: من را مجبور نکن تا کروم دانلود کنم و یا فایرفاکس را حذف کنم مواجه شدند.

همچنین این شرکت با تهدیدهایی مانند کاربران کمک های ماهیانه خود را به این موسسه مستقر در کالیفرنیا لغو خواهند کرد.سایمون ویلیسون (Simon Willison)، خالق Datasette بیان کرد: که قطعاً موزیلا با این همه واکنش منفی شگفت زده خواهد شد.

همچنین کاربران Web3 زیر سوال بردند و با رفتاری طنز گونه گفتند که باید اینترنت به Web1 برگردد.موزیلا اکنون بیت‌کوین، اتر، دوج‌کوین، شیبا اینو و ارز دیجیتال دیگر را به کمک پردازشگر پیشرو پرداخت ارز دیجیتال BitPay پذیرش میکند. و برای اینکه از نوسانات شدید ارز دیجیتال پیشگیری کند کمک های مالی خود را سریع به دلار تبدیل می کند.

با اینکه خیلی از شرکت ها با ارزهای دیجیتال همکاری می‌کنند ولی همچنان واکنش ها منفی میباشد. همچنین کاربران Discord شرکت را مجبور کردندتااشتراک Nitro رالغو کند، تا تمام سیستم‌های یکپارچه سازی اتریوم را به حالت تعلیق در بیاید.و از قبل ها موزیلا یعنی در سال ۲۰۱۴با صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase برای پذیرش کمک های مالی به صورت بیت کوین مشارکت می کرد ولی این واکنش عجیب می باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی