|

مهناز افشار از نمایی خیلی خیلی نزدیک و خال آبی رنگ صورتش! +عکس

مهناز افشار سلفی تازه از نمایی بسیار نزدیک صورتش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار سلبریتی حاشیه دار اما همچنان پر طرفدار ایرانی است که این روز ها در ترکیه به سر می برد. مهناز افشار از بازیگران توانمند و با استعداد سینما می باشد که فعلا استعدادش خوابیده و بیکار است.

به گزارش «شایانیوز» افشار هر از چند گاهی تصاویری ساده اما زیبا از خود منتشر می کند و از آن جایی که فیتر های اینستاگرامی در بین خانم های بازیگر بسیار مُد شده او نیز عقب نمانده و بعضی اوقات از این شیطنت استفاده می کند. مهناز افشار به تازگی عکس سلفی ای از چهره خود و از نمای بسیار نزدیک منتشر کرد که بر روی صورتش استیکر قلب آبی گذاشته و در نگاه اول همانند خال دیده می شود.

مهناز افشار

شباهت به گوگوش

وی به دلیل شباهتش به گوگوش خواننده نام آشنای ایرانی توانست راه صد ساله را در یک شب طی کند و درست یک سال پس از ورودش به سینما با بازی در فیلم سینمایی «شور عشق» به کارگردانی نادر مقدس و تهیه کنندگی داریوش بابائیان نام خود را بر سر زبان ها انداخت و هوادارن خود را پیدا کرد.

مهناز افشار

دعوای مهناز افشار با سحر قریشی بر سر حضور زنان در استادیوم

مقوله حضور زنان در استادیوم‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال یکی از مهم‌ترین موضوعات سال‌های اخیر جامعه است که پای چهره‌ها از جمله بازیگران هم به آن باز شده است و مهناز افشار هم یکی از همین چهره‌هاست.

او ابتدا در واکنش به اظهارات سحر قریشی که گفته بود با حضور در ورزشگاه کنار مردان منقلب می‌شود، در توییتی نوشت: «نمیشه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می‌گیره «منقلب» میشه! ورود به ورزشگاه‌ها حق زنان است.»

این توییت او حسابی جنجال به پا کرد و در میان مخاطبان دست به دست شد اما آخرین اظهارنظر این بازیگر درباره این موضوع نبود. افشار مدتی بعد هم توییتی را با این مضون منتشر کرد: «هر چقدر که لازم باشد تکرار خواهم کرد، در حالی هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران به اوج و هیجان خود رسیده که جای زنان در ورزشگاه خالیست.»

مهناز افشار

توهین سحر قریشی به مهناز افشار

حالا خانم قریشی می گوید :

افشار برای پنهان کردن اشتباهات خود و خانوادش با تخریب من یکسری اتفاقات مربوط به خودش را پنهان کرد، این یعنی چی؟ یعنی نقشه، یعنی حسادت …

  • رضا ارسالی در

    سحر چرا داری میترکی. چرا شبیه هیشکی نیست؟ اتفاقا کپی جوانی های گوگوشع و نیازی به چنگ زدن هم نداره. و چنگ هم نمیزنه. این تویی که تمام وجودت رو داری از درون چنگ میزنی. افتادگی پلکت رو عمل کن بعد بیا جلوی دوربین.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه