|

فشن مهراوه خانم با لباسی که ما عروسی میتنیم؛ به گمونش هرچی غیرعرف تر خارجی تر

mehrave sharifinia shayanews

مهراوه شریفی نیا از بازیگرای خوش فیس ایرانیه که تو همممه جور نقشی هم دیده شده و یابنار خانوم بازیگر بریا نقش کیمیا حرف هایی جالب زد.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- وقتی افراد وارد دنیای بازیگری میشن قطعا همشون نمیتونن از خوبای اهالی سینما باشن. خب یکی خوشگلتره یکی محبوب تره یکی جذاب تره یکی استعداد بیشتری داره و یکیم پارتیش کلفت تر! در این بین کمتر بازیگری پیدا میشه که همه این موارد رو با هم داشته باشه! مثلا مهراوه شریفی نیا همه این آیتمارو داراست و این میتونه نشون بده خانونم خانوما دقیقا راه درست رو برای شغل انتخاب کرده بوده و همچنان هم اینطوره! مهراوه شریفی نیا یه دختر دهه شصتیه که اصلا سن و سال کمی نداره و از بچگی هم در این عرصه حضور داشته. میدونید که مهراوه شریفی نیا و خونوادش از فعال ترین هنرمندان در تلویزون و سینما هستند که تا به اینجا تونستن آثار بسیار خوب و جذابی از خود به تصویر بکشن.

وقتی توانایی ملیکا از مهراوه بیشتره ولی مهراوه محبوب تره!!

خب عموم بازیگرا این مدلی هستن که تو هر نقش و کاراکتری نمیتون بازی کنن و یا اصلا کلاس کاریشون رو در این حد و حدود نمیدونن که تو تلویزیون دیده بشن و به مانند خانوم ترانه علیدوستی با بهانه های مختلف اون راهی که پول بیشتری داره رو انتخاب میکنن. مثلا ملیکا شریفی نیا خواهر مهراوه بانو نشون داده و ثابت کرده که هم میتونه تو کاراکترای طنز به مانند "نیوکمپ" به خوبی ظاهر بشه و هم در نقش های جدی مثل "نجلا" سینما و تلویزوین هم براش فرقی نداره و همه جوره پایست!

اما خب مثلا مهراوه شریفی نیا تا به این اندازه دو بُعدی نیست که بتونه طنز رو به این جذابیت از آب دربیاره اما امان از روزی که به خانوم خانوما نقش اجتماعی طور بدن، اونوقته که میترکونه. مثلا سریال "کیمیا" رو به یاد دارید؟ مهراوه به قدری در این کار که نقش اصلی هم بود خوب بازی داشت که بسیاری از مخاطبین رو شیفته سریال کرده بود. وی در کیمیا با پوریا پورسرخ همبازی شد که خب بعدشم براشون حرف و حدیث هایی در ابطه با ازدواج این دو هنرمند باهم ساخته شد و بعد هم تکذیب!!

مهراوه+شریفی+نیا+

مهراوه شریفی نیا دو روزم نمیتونه از خونَش دور باشه ولی واسه این نقش هزار سال رفت!

کیمیا که قصه ای در رابطه با زمان جنگ با عراق رو به تصویر میکشید، خب قطعا باید صحنه های بسیاری هم در خرمشهر میداشت که انگاری برای مهراوه شریفی نیا خیلی آسون نگذشته! مهراوه شریفی نیا در این مورد در گفتگویی که داشت حرف های جالبی میزد و میگفت: 

حدود پنج ماه در خرمشهر بودیم. خاک این شهر خاک حرمت‌داری است و بر روی آدم تاثیر می‌گذارد. صحنه‌های جنگمان را آنجا گرفتیم. صحنه‌های جنگ برایمان بسیار تاثیرگذار و تکان‌دهنده بود.

این بازیگر در ادامه حضورش در خرمشهر به مردمان این شهر اشاره کرد که بسیار خونگرم و مهربان هستند و سپس گفت:

اصلا فکرش را نمی‌کردم بتوانم پنج ماه در خرمشهر بمانم باورم نمی‌شد چون من حتی خارج از ایران هم ۲۰ روز بیشتر نمی‌توانم دوام بیاورم.

واقعا دلم تنگ می‌شود و زودتر دوست دارم به خانه‌ام و شهرم برگردم. اما خرمشهر آنقدر برایم خوب بود که واقعا نفهمیدم چگونه گذشت.

unknown_93521018_2279069805728592_5692827169866783696_n

رله بودن مهراوه شریفی نیا تو اینستاگرام اینجا عیان شد!

میدونید که پیج اینستاگرام فضاییه که هر کسی میاد و عکس و فیلمهایی رو به اشتراک میذاره و یا متن و اهنگ منتشر میکنه! قطعا با این تفاسیر میشه فهمید که هر کسی با توجه به پیجش چجور سلیقه و شخصیتی داره و اینجاست که برخی به مانند مریم مومن حساس بودنشون رو عکسا مشخص میشه و یکی هم مثل مهراوه بانو رله بودنش تابلو میشه.

مثلا در ادامه تصویری از غذای رنگی مهراوه شریفی نیا مشاهده می کنید که احتمالا اگه هر کی دیگه بود از خوشمزه جات شاخدارش میذاشت تا لاکچری بودنش رو نشون بده اما مهراوه این عکس رو پرت کرد به سمت و سویی دیگر!

mehraveee_110208047_315157559522036_6889653179738574431_n

تیکه کمرشکن مهراوه شریفی نیا به تلویزیون

مهراوه شریفی نیا به جز هنر بازیگری دستی هم بر آتش موسیقی دارد. خانوم بازیگر نشون داده در عکاسی نیز خلاق است و با توجه به اینکه تو برخی خون آرتیست بودن جاری هستش، خب تو مسائل مختلف هنری هم دیده میشن. 

مثلا مهراوه شریفی نیا هم پیانو نواز بسیار قهار و خوبی هستش و هم فلوت زنی جذاب! وی که مدتی پیش سکانس نوازندگیش در برنامه سانسور و حذف شده بود اینبار با با انتشار بخشی از برنامه بند بازی که در حال فلوت زدن هستش نوشت:

پخش شد و اسمان هم به زمین نیامد.

مهراوه شریفی نیا همیشه رعایت میکنه به جز اینبار ...!!

مهراوه شریفی نیا اصولا اهل حاشیه سازی نیست اما همونطور که در ویدیو اول متن هم مشاهده کردید خانوم بازیگر در استایل های خود گاهی مورد توجه قرار میگیرد، چرا که مهراوه شریفی نیا هم خیلی خانومانه و ظریف طور رفتار میکنه و هم خیلی اهل چیتان پیتان ها ناز طور به مانند کفش پاشنه بلند و تیز و دامن های نرم و ... هستش! خانوم خانوما در آرایش و اونچه که تو چهرش میخواد نشون بده هم رعایت زیادی میکنه و به مانند برخی مثل خانوم نیوشا ضیغمی با میکاپ های بسیار غلیط و عمل های زیبایی متعدد دیده نمیشه. اما خب گاهی برخی از بازیگران هم هستند که یهو یه استایل میزنن و از شرایط نامتعارفی که دارن سوژه میشن. در ادامه نمونه ای از موارد گفته شده رو مشاهده می کنید.

7183_449

مهراوه و خواهرش بچهای طلاق شدن! ازدواج دوباره مادر

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان سال ها پیش از هم جدا شدند و مادر مهراوه بعد از ان با آقای محمد کریمی هراتی ازدواجی دوباره داشت اما هنوز خبر موثقی از ازدواج دوم آقای شریفی نیا نیست.

مهراوه و ملیکا شریفی نیا نیز بعد از طلاق این دو هنرمند در کنار پدرشان به زندگی خود ادامه دادند.

unknown_58453555_682311468865088_8989206298038818608_n

مهراوه شریفی نیا در 29 فروردین ماه 1360 در تهران متولد شد. او دیپلم ریاضی فیزیک دارد و مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می باشد و ساز تخصصی او پیانو است.

شریفی نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد.

unknown_49679190_547836265683843_7074680537487231172_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی