|

حرکت شاخدار آزاده زارعی برای غیب کردن چاقی عجیبش؛ اینهمه اکسسوری آویزووون چی میگه!

azade samadi shayanews

آزاده صمدی بازیگر باحال ایرانیه که همیشه استایل های متفاوت از بقیه میزنه اما خب اینبار چاق شدن فضایی خانم مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- آزاده صمدی همیشه و همیشه از هنرمندان محبوبی بوده که تو همممه سبک نقشی هم سابقه کاری داره و یه کارنامه جذاب و حرفه ای برای خود ساخته. آزاده صمدی ابتدا کار خود را با بازی در سریال های تلویزیونی بود که شروع کرد اما خب قطعا چهره ای که توانایی بالایی به مانند آزاده صمدی داشته باشه فقط تو جعبه جادو نمیمونه و حسابی کشیده میشه بالا. همین شد که یهو دیدیم آزاده صمدی در سریال های شبکه خانکی و سینما مشهوریت و البته محبوبیت خاصی پیدا کرده.

آزاده صمدی از طنز و بانمک گرفته تا جدی و اجتماعی، از خشن و تند بگیر تا مظلوم و معصوم، همه سبک کاراکتری رو ایفا کرده و حالا تبدیل به چهر ای تمام عیار هنرمند شده. اما از اینها که بگذریم قطعا تنها بازیگری یک چهره نیست اسمش رو بر سر زبونها میندازه، بلکه استایل و نوع انتخاب لباس اون شخص هم به شدت تاثیرگذاره که خب آزاده بانو در این هم دست جذابی بر آتش دارند. مثلا در ادامه مشاهده می کنید تصویری از وی که مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

Untitled

افزایش وزن آزاده صمدی میون اینهمه باربی چی میگه!

همونطور که مشخص بود آزاده صمدی اهل استایل های خاص و کمتر دیده شده می باشد اما نکته ای که در ظاهر خانوم بازیگر برای این مراسم بود این بود که آزاده صمدی انگاری در اقدامی که معلوم نیست چخبره، حسابی افزایش وزن داشته و با این ترفند استایل زدن کمی تا قسمتی از اون رو پنهان کرده و یه جورایی در کنار زیبایی، شلوغی خاصی به تیپش داده که اون نکته رو بپوشونه!

آزاده-صمدی

لایف استایل هیچ؛ قصه ازدواج و طلاق آزاده صمدی و هومن سیدی چی بوده!

قصه های طلا و ازدواج بازیگران معمولا برای مخاطبین جالب به نظر میاد. اینکه کی با کی ، کی کجا کِی، کی چرا و چجوری، و ... همه و همه برای کاربران باحاله که البته برخی هم براشون جالبه و بعد از پیگیر شدن میگن نههه برامون مهم نیست و این حرف ها! اما جالبه که آزاده صمدی هم مثل خیلی از همکاران خود طلاق داشته. خانوم بازیگر که سالها پیش با هومن سیدی بازیگر و کارگردان جذاب ایرانی ازدواج کرده بود، بعد از چند سال زندگی به این نتیجه رسیدن چندان زیر یک سقف بودن براشون خوب به نظر نمیاد. البته قصه از این قرار نیسن که خانوم بازیگر از ازدواجش ناراضی بوده باشه خیر! اتفاقا آزاده صمدی میگه:

Untitled

ازدواج با هومن سیدی برای من تجربه موفقی بود و اصلا شکست نبود. اما زمانی که با هم بودیم به موفقیت همدیگه کمک میکردیم و روزی زمان آن به پایان رسید. قطعا میشه صحبت های خانوم بازیگر رو پذیرفت و باور کرد چرا که هیچ حاشیه ای در رابطه با این دو هنرمند بعد از طلاق ایجاد نشد. اما حالا می بینیم آزاده صمدی و با ظاهری جدید که به نظر بسیاری از کاربران این چهره پس از طلاق رنگ و روش بیشر باز شده!

AZADEH-SAMADI-10

بیوگرافی و ناگفته هایی جالب از آزاده صمدی!

آزاده صمدی یه خانوم دهه پنجاهیه که در هفدهمین روز از دی ماه سال 1357 در لاهیجان به دنیا اومده. خانوم بازیگر فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه سوره می باشد که اهل نقاشی و عکاسی و متفاوت بودن نیز هست و تجربه یک ازدواج ناموفق هنری هم دارد.

قطعا بازیگری یه استعداده که نیازه شخص تواناییش رو داشته باشه و مثلا مثل سارا و نیکا فرقانی نباشه که فقط دوتا چهره بودن که بدون هیچ لحن و دیالوگ خاصی دیده میشدن چون الکی پلکی به این عرصه ورود کردند. آزاده صمدی به گفته خودش از بچگیش زیاد رویا پردازی میکرده و خیال پرداز خوبی بوده و خودش رو جای شخصیت های مختلف میذاشته و بازی میکرده!

1925942_332

آزاده صمدی گفت: رویای زیستن به جای دیگران همیشه با من بود و هنوز هم این بازی برایم ادامه دارد تنها فرقش اینست که الان جلوی دوربین بازی می‌ کنم.

آزاده+صمدی (1)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی