|

گوله نمک فقط سام درخشانی! اصلا دبه خیارشوره این بشر، طنازمون میخواد رئیس جمهور شه!

sam derakhshani-shayanews

سام درخشانی از بازیگرهای حاشیه سازه که به هر چیزی که به نظرش نادرست باشه اعتراض و انتقاد میکنه و با مردم به اشتراکش میذاره.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- سام درخشانی که در حال حاضر 48 سالشه و از بازیگر های عیال وار سینمای ایران هست، یکی از اون بازیگرای فعال و حاشیه ساز در فضای مجازی هست که توی استوریاش درباره ی خیلی چیزها اظهار نظر میکنه و از تریبونی که داره استفاده حداکثری میکنه و خب طبیعتا به خاطره این رفتارش طرفدارها و مخالف های خودش رو داره! شاید یادتون نیاد ولی سام درخشانی موقعی وارد حاشیه شد که ازدواجش با عسل امیرپور رو علنی کرد و دلیل ایجاد حاشیه این بود که عسل خانم نه بازیگر بود و نه آدم معروفی! میدونید که طبق یه قانون نانوشته مردم انتظار دارن بازیگرها با افرادی که توی صنف خودشون هست ازدواج کنن! بعد از این که مردم بیخیال این ازدواج شدن، دوستی دیرینه سام درخشانی و کامبیز دیرباز و پژمان بازغی که یه اکیپ خفن بودن، سره زبون ها افتاد و حتی به خاطره جذابیتی که این موضوع برای مردم داشت، توی اون دوره این سه تا رفیقه شفیق به برنامه های صدا و سیما دعوت شدن تا درباره ی رفاقتشون بگن و کنجکاوی های مردم رو پاسخ بدن!

آقا سام درخشانی جزء بازیگر های چشم رنگی و زیبای ایرانی محسوب میشه طوری که خیلی ها شاکی بودن چرا زنش مثل خودش چشم رنگی نیست و یه جورایی حاج خانم رو کمتر از حاج آقا میدونستن و خیال میکردن، زیاد طول نمیکشه که این دو کبوتره عاشق طلاق بگیرن! ولی الان این دو عزیز دوتا بچه ی خوشگل دارن و سفت و سخت به زندگی متاهلی و خانوادگیشون چسبیدن و سام درخشانی نشون داده که ذهنیت هایی از این قبیل که بازیگرها زندگی زناشویی با دوامی ندارن و سریع طلاق میگیرن، باید تغییر کنه که البته بعضی ها هم معتقدن چون عسل خانم توی حوزه ی بازیگری نیست، این زندگی پایدار مونده! در ادامه از حاشیه ی جدیدی که سام درخشانی توی اینستا گرام درست کرده صحبت میکنیم.

سام5

سام درخشانی، کاندیدای ریاست جمهموری!

 از استوری هایی که سام درخشانی در باب اعتراض به شرایط جامعه میذاره مشخصه که این آقای بازیگر دوس داره یه تغییراتی ایجاد کنه، مثلا وقتی که خبر ها از خرید ملک توی ترکیه که ایرانی ها توش سردمدار بودن بالا گرفت، آقای بازیگر استوری کرد : اینجوری که من از خرید ملک توی ترکیه میشنوم، دوستان یه همت ریز کنن ترکیه رو گرفتیم! یا حرف ها و کنایه هاش به بعضی از بازیگرها از جمله سحر قریشی که به نظر ایشون با زد و بند و پارتی به جایگاهشون رسیدن و... .

خلاصه که ایشون همیشه سعی دارن وقتی سوژه ای توی جامعه می بینن که به نظرشون اذیت کننده میاد رو از طریق صفحه شون بیان کنن و با مردم به اشتراک بذارن حالا اخیرا این بازیگر یه استوری به اشتراک گذاشته که از علاقش به رئیس جمهور شدن صحبت کرده و از مردم خواسته بهش رای بدن و تازه، کار به همین جا هم ختم نشده و ایشون از وعده های تبلیغاتیش توی این استوری هم گفته! که انگار یه جورایی با این وعده به وعده های انتخاباتی کاندیداها برای ریاست جمهوری دهن کجی کرده و گفته که همین قدر بعضی از این وعده ها پوچ، توخالی و بدردنخور هستن، استوری ایشون رو ببینید.

سام2

سام درخشانی یه ذره بیشتر!

سام درخشانی دیپلم تجربی داره و توی دانشگاه از رشته تئاتر انصراف داده ولی در عرصه ی بازیگری خوش درخشیده، وقتی آقا سام 39 سالش بوده مادرش توی مصاحبه ای از آرزوی دیدن پسرش توی رخت دامادی گفته و ناراحتیش از این که از بین سه تا بچه اش ( سام، پانته آ و شهریار) فقط دخترش ازدواج کرده و دوس داره عروسی سام رو که از خواهرش پنج سال بزرگتره رو ببینه و آقای پسر هم چند سال بعد به خواسته ی قلبی مادر جامه ی عمل پوشوند و با عسل خانوم امیر پور که از طریق یه مهمونی خانوادگی باهاش آشنا شده بود عقد کرد که خطبه رو آقای خاتمی جاری کردن.

 سام درخشانی در این باره گفت که آدم سیاسی نیست ولی آقای خاتمی رو خیلی دوس داره و معتقده ایشون یه جوری هستن که حتی دشمنانشون هم دوسشون دارن، به همین دلیل دوست داشته هر موقع عقد کرد خطبه با نفس گرم آقای خاتمی جاری بشه. این دو زوج پایدار یه مراسم ساده گرفتن و رفتن سر خونه زندگیشون چون آقا سام از عروسی خوشش نمیاد، ولی به خاطره این که عسل خانوم دوس داشتن لباس عروسی بپوشن، این مراسم رو گرفتن و به دیگران هم توصیه کردن که ادای روشنفکری درنیارن و عروسی بگیرن! نمیخواد زیاد بزرگ باشه یه مهمونی کوچیک هم کفایت میکنه و به همه خوش میگذره، چون آقادرخشانی معتقده که اکثر کسایی که عروسی نمیگیرن زندگیشون زود از هم میپاشه و عروسی انگار یه جور گارانتیه! حاصل ازدواج این دو عزیز برکه و برسام درخشانی هست که برسام در دوران کرونا به دنیا اومد که سام درخشانی دربارش نوشت: دیدیم کرونا داره جمعیت رو کم میکنه بچه دار شدیم!

سام3

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی