|

مراسم ختمی که "صبا راد" با آراویرا و عروسی طور حاضر شد غیر عرف؛ سالادش سوپر لاکچریه!

saba rad shayanews

صبا راد که جدیدا بدجوری زده تو کار بلاگری، اینبار برای نشون دادن لاکچری بازیای خود در مراسم یاد بود با تیپی ظاهر شد که ما تو عروسی می پوشیم!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- صبا راد مجری بوده! حتی حالا هم شاید بشه گفت مجریه! چرا؟ چون خانوم خانوما این روزا تو اینستاگرام به قدری فعالیت دارن و کلا در حال سخنرانی هستند که چیزی کمتر از یک مجری نیستن که هیچ، تازه چند برابر هم بیشتر از یک مجری درآمد دارند. صبا راد رو قبلنا تو برنامه "به خانه بر می گردیم" می دیدیم اما خب حالا خانوم خانوما رو تو اینستاگرام می بینیم در حالی که از ریز به ریز جزئیات زندگی خود عکس و فیلم می گیره! اصلا بهتره که اسم این روزای صبا راد رو بذاریم بازیگری چرا که این چهره به خوبی بلده جلوی دوربین گوشی مواردی رو نشون بده و به اشتراک بذاره که جلب توجه دارند و باعث جذب مخاطب و از طرفی هم تبلیغ گرفتن هر چه بیشتر میشن!

صبا راد در این فضای نامزئی زمانی ک تعداد فالووری بسیار کمتری داشت نرخ هایی فضای برای هر یک استوری 15 ثانیه ای دریافت میکرد، دیگه چه برسه حالا که دلار سه برابر اون تایم شده و تعداد فالوورای خانوم خانوما هم سه برابر! در ادامه صبا راد رو می بینیم در حالی که بر سر مزار آزاده نامداری حضور داره و با استایلی شیک و مجلسی و عروسی طور حاضر شده! فقط رنگ تم لباسش مشکیه!!!

وقتی تعارفات کنار میره و واقعیت های صبا راد برملا میشه!

خب شاید براتون سوال بشه که صبا راد با چه موضوعاتی پیجش رو میگردونه که برای مخاطب جذاب به نظر اومده. همه ما میدونیم که این روزا شرایط زندگی مرفه به شدت سخت شده و حتی معمولی گذروندن هم آسمون نیست چه برسه به لایف استایل لاکچری. این در حالیه که صبا راد راه و بی راه از خوشمزه جات لوکس و گرون گرفته تا دور دورهای هزینه دار خود محتوا منتشر میکنه. اگه بخوایم با هم تعارف هم نداشته باشیم باید بگیم این رو هم همه ما میدونیم که تو اینستاگرام افرادی که بیشتر لاکچری بازیاشون رو نشون میدن و هرچه بیشتر عشق و حال و خوراک و عاشقانه های نه چندان واقعی و لباس های لوکسشون رو به تصویر میکشن، بیشتر جذب مخاطب دارند!

ضبا راد دقیقا از همین روند استفاده میکنه و حتی از یک سالاد و یا ناهار ساده هم برای قیافه گرفتن نمیگذره و جالبه که همه اینها هم بازدید میخوره! خب چرا؟

Untitled

مراسم ختمی که صبا راد و همسرش عروسی طور حاضر شدن!

و اما استوری های مورچه طوری که صبا راد درشون از مقام دارانه! شاید ندونین استوری مورچه ای چیه که خب در پاسخ باید بهتون بگیم بلاگرا وقتی زیاد استوری میذارن و اون بالای صفحشون رو پر میکنن از خط های که از زیاد بودن کوچیک شدن، بهشون میگن استوری مورچه! که خب یعنی طرف خیلی استوری گذاشته و فعالیت داشته!

صبا راد همیشه و همیشه این سبکی تولید محتوا داره و جوری روندش رو انتخاب کرده که گاهی حتی از یک بلاگر هم میزنه جلو! صبا راد همونطور که اشاره شد از هیچ چیز نمیگذره که خب گاهی این موارد باعث میشه تا خودشم سوژه دست خاص و عام بشه! مثلا در ادامه می بینید صبا بانو و آقاشون به مراسم یاد بود رفتن اما خب اونقدرررر لاکچری بوده که تالار و سور و ساتش یه طرف همرو متعجب ساخت و سبک استایل و آرایش مانی رهنما و صبا یه طرف دیگه برگاتی همرو ریزوند!!

sabarad.official_s instagram 2023-5-13 story (3)

sabarad.official_s instagram 2023-5-13 story (2)

اما کمی بیشتر با صبا راد

صبا راد متولد 30 آبان 1359 در تهران ، مجری سابق تلویزیون است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته روانشناسی بالینی می باشد که در 18 سالگی در فیزیوتراپی کشف استعداد شد و کار خود را با رادیو آغاز کرد.

qlk3zfw8yyxe5cm7bop

صبا خانوم راد در سال 1392 وقتی که 32 سال داشت با مرتضی علی آبادی ازدواج کرد که البته این زندگی تنها سه سال دوام داشت و به طلاق ختم شد! مرتضی علی آبادی علاوه بر مجری گری ، مدتی هم مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز بود و حالا تجربه بازیگری نیز دارد.

اما خانوم مجری در سال 1396 برای بار دوم ازدواج کرد که اینبار با مانی رهنما خواننده معروف بود. البته که قبل از علنی شدن ازدواج این زوج عکس های مشترکی که داشتند منتشر شده بود!

sabarad.official_s instagram 2023-5-13 story (1)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی