|

کار عجیب ساره بیات که باعث تعجب کاربرها شد! بازیگرهای ایرانی هم مثل خارجی ها شدن

sare bayat-shayanews

ساره بیات هنرمند جذاب و مطرح ایرانی بار دیگر نقل مجالس شد ولی این بار فرق دارد چرا که تغییر بزرگی برای جامعه ی هنری در پیش است.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- با وجود محدودیت های دسترسی به برخی اپ ها مثل اینستاگرام همچنان کاربران این فضا به فعالیت خود ادامه میدهند، سلبریتی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و خب طبیعی است که برخی حواشی به وجود بیاید؛ حال حاشیه ی جدیدی از ساره بیات در فضای مجازی به وجود آمده است، این بازیگر خوش پوش و جذاب که با چهره ی سرد و مغروری که دارد بسیار کاریزماتیک به نظر می رسد دست کم پیش از ازدواج با علیرضا افکاری حواشی و شایعات بسیاری را به جان خریده است ولی این بازیگر توانمند همچنان یکه تاز عرصه در حواشی است.

ساره بیات در سال های فعالیت خود در عرصه ی بازیگری توانایی خود را اثبات کرده و به جرئت می توان گفت یک بازیگر موفق است، این هنرمند توانایی نقش آفرینی در فیلم های متفاوت را با شخصیت های متفاوت در کارنامه ی خود دارد؛ او می تواند نقش زنی رنج کشیده را مانند جدایی نادر از سیمین بازی کند و از طرف دیگر می تواند نقش یک زن مستبد و مغرور را مانند پگاه در عاشقانه را ایفا کند. در ادامه از این هنرمند قابل سینمای ایران بیشتر برای شما خواهیم گفت.

Screenshot_20230508-021842

بازیگر های ایرانی هم بله!

افراد جامعه به دانستن از لایف استایل انسان های موفق در هر عرصه ای علاقمند هستند، حال ساره بیات هم در حساب کاربری خود ما را از احوال زندگی اش باخبر می کند که این موضوع حواشی خود را در پی دارد؛ از آخرین حواشی مربوط به این هنرمند می توان به استوری او در اینستاگرام که به عنوان تبریک تولد مادرش انتشار کرده است، اشاره کرد، شاید در ابتدای امر این موضوع بسیار عادی باشد اما چیزی که نظر کاربران را به خود جلب کرده است تولد به دور از تجمل و ساده ای است که محتوای این استوری بوده است.

گویا سلبریتی های وطنی هم به سمت ساده زیستی روی آورده اند درست همانند افراد معروف خارجی، مانند تولد پسر رونالدو که به قدری ساده و عادی بود که خبرش مانند بمب در مجازی ترکید و اکثر کاربرها این عمل رونالدو را بسیار با اصالت دانستند و این حرکت او را تحسین کردند چرا که اصلا باور کردنی نبود فردی به ثروتمندی رونالدو اینچنین ساده و خودمانی باشد، از دیگر افراد معروفی که تولد فرزندش در دنیای مجازی بازتاب بسیاری داشت دیوید بکهام بود که او هم برای تک دخترش تولد بسیار ساده ای برگزار کرده بود و آن را به اشتراک گذاشته بود.

Screenshot_20230508-021847

حال می توان گفت که هنرمندان ایرانی مانند ساره بیات نیز به ساده گرایی روی آورده اند و دیگر خبری از مراسم های لاکچری و آنچنانی نیست یا دست کم اگر هم باشد دیگر علاقه ای به اشتراک گذاری آن در فضای مجازی ندارند که این موضوع به خودی خود یک فرهنگ سازی محسوب می شود؛ زیرا اکثر دنبال کنندگان افراد هنرمند، نوجوانان و جوانان جامعه هستند که بالطبع الگو پذیری بیشتری داشته و علاقمند به شبیه سازی هستند، که با حرکات این چنینی از سوی افراد معروف و هنرمند، اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت و زندگی را واقعی تر از مراسم های لاکچری و گاها پوچ و توخالی درک خواهند کرد.

زندگی متاهلی زوج هنری

به گفته ساره بیات خانواده در ابتدا به فعالیت این فرد در عرصه ی بازیگری علاقه و رضایت چندانی نداشته اند ولی این هنرمند با پشتکار و سماجتی که به خرج داده است نه تنها به خانواده ی خود بلکه به جهان ثابت کرده است استعداد ذاتی در این زمینه داشته و می تواند از پس هر نقشی بربیاد. ساره برای مدتی دچار حواشی بسیاری شد با ازدواج خواهرش، سروین با رضا قوچان نژاد فوتبالیست مطرح کشورمان و بازی در سریال خانگی عاشقانه، علاقه ها به بیشتر دانستن از زندگی این هنرمند افزایش یافت به طوری که برخی از شایعات مانند ارتباط این بازیگر با محمد رضا گلزار اوج گرفت ولی خبری که مهر مختومه بر تمامی این شایعات زد خبر ازدواج این بازیگر جذاب سینمای ایران بود که توسط آقای داماد اطلاع رسانی شد.

ساره

آقای داماد هم کسی نبود جز علی رضا افکاری آهنگساز  توانا و به نام ایرانی که در اردیبهشت 1400 خبر ازدواجش با ساره بیات را در صفحه ی خود به اشتراک گذاشت، اما از معایب شهرت یافتن، شایعات است که همیشه امکان به وجود آمدن آن ها است! این زوج هنری پس از ازدواج هم با شایعاتی دست و پنجه نرم میکردند که یکی از آن ها خبر جدایی این تازه عروس و داماد بود، اما نگران نباشید زندگی مشترک این زوج هنری هم اینک پابرجا است و شایا نیوز برای این دو هنرمند عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی