|

وقتی این فِیس دست نخورده نیلوفر رجایی فر روی هرچی سِلبه کم کرد؛ تتو زرد چشای خانومو!

nilofar rajaeifar shayanews

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در پایتخت می باشد که چندان جنجالی نیست اما اینبار چهره ساده وی مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نیلوفر رجایی فر احتمالا برای شما هم چندان شناخته شده نباشه اما اگه از بیننده های سریال "پایتخت" بوده باشید قطعا اون فصلی که خونواده نقی معمولی گیر داعشی ها افتاده بود رو به یاد دارید چرا که در این فصل نیلوفر رجایی فر نقش الیزابت دختر انگلیسی که عضو داعش بود رو ایفا کرد و خیلی هم جذاب و دوست داشتنی کاراکتر رو از آب دراورد. نیلوفر رجایی فر البته که همین سال گذشته بود کمه در سریال "خوشنام" هم دیده شد و یه دختر خوب و بانمک رو به تصور کشید و اینجا بود که نیلوفر بانو نشون داد چند مرده حلاجه چرا که با اثبات دومین نقش کاربلدی خودش رو به رخ کشید.

نیلوفر رجایی فر گرچه که این روزا در فیلم و سریالی دیده نمیشه اما باید گفت مِن جمله هنرمندانی هستش که با اولین عکس مخاطب به یادش میاره چرا که اهل تغییر چهره های عجیب و غریب از طریق فیلترای اینستاگرامی و یا آرایش های غلیظ و ناجور نیست، بلکه به اونچه که خدا داده و چهره ای که داره قانعه! البته که شاید بگین این الان مثلا کار خیلی خوبیه؟ که خب باید در پاسخ بگیم در مقابل بانوان بازیگری که این روزا مثل برق و باد دارن عمل های زیبایی انجام میدن و فیسارو کاملا میکوبن و میسازن، داشتن چنین اعتماد به نفسی خوب به نظر میاد. مثلا در ادامه یکی از جدیدترین تصاویر این چهره رو مشاهده می کنید که گویای موارد گفته شده می باشد.

campec.ir_s instagram 2023-3-11 story (4)

نیلوفر رجایی فر بزرگ شد اونور و اصالتی اینور!

نیلوفر رجایی فر در این تصویر حجاب داره که خب باید بگیم خانوم بازیگر اصلا دلیل خوب انگلیسی صحبت کردنش در پایتخت هم این بود که سالها در خارج از ایران زندگی کرده و حتی استایل هایی که انتخاب میکنه هم گاهی عجیب هستند. نیلوفر رجایی فر زبان انگلیسی رو فول که هیچ، همچون بلبل صحبت میکنه و با لهجه هم تحویل میده، اینها گفته شد چون بسیاری از مخاطبین بعد از دیدن سریال پایتخت متعجب شدند که آیا این چهره ایرانیه یا خیر که خب باید بگیم خانوم بازیگر جوان و جذاب ما بزرگ شده لندن می باشد که اصالتی تهرانی داره.

Untitled

نیلوفر رجایی فر و سبک استایلی که از هیشکی نمی بینید

نیلوفر رجایی فر اصلا و ابدا اهل ایجاد حاشیه نیست اما شما حتی اگه بازیگری باشید که به دنبال جنجال نمیره هم باز جنجال به دنبال شما میاد. البته که همونطور که گفتیم نیلوفر رجایی فر سبک استایلی جالب و عجیب داره که تنها به این دلیل گاهی مورد توجه حاشیه سازان قرار میگیره. نیلوفر رجایی فر برخلاف چهره هایی مثل مریم مومن، دیگه اونقدری راحت از خودش عکس میگیره و منتشر میکنه که گاهی چشمای کاربر از تعجب شیش تا میشه و اینجاست که نظراتی بر این باب میاد: درسته که شما قصد این رو دارید تا سادگی رو نشون بدید و نشون بدید که همونطور که هستید عکس میذارید، اما خب کمی تا قسمتی زیبایی هم در نظر گرفته بشه برای یک هنرمند بد نیستا!

نگفته نمونه که استایل و ظاهر هر کسی بنا به سلیقه خودش انتخاب میشه اما همیشه و در هر کجا چهره های مشهور زیر ذره بینی هستند که افراد معمولی نیستند و این میشه که در رابطه با ظواهر اونها نظرات زیادی داده میشه.

campec.ir_2875603712656079841_1315567878

نیلوفر رجایی فر نسخه ایرانی بیلی ایلیش!

نیلوفر رجایی فر اخیرا عکسی در فضای مجازی از خود منتشر کرد که در اون صورت ساده و بدون میکاپش رو به رخ طرفدارانش کشید. این بازیگر به گفته کاربران بخاطر سالها زندگی در لندن چندان علاقه ای به آرایش روزانه  و خودنمایی نداره، ولی انتشار این سبک عکس ها اصولا برای خیلیا جنبه ترسناک داره و از دید طرفداراش با این شمایل شبیه خواننده آمریکایی بیلی آیلیش شده.

gandom_journal_2855437152365410860_15749537970

کمی بیشتر نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر متولد 11 بهمن 1371 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته فیزیک و اختر فیزیک از دانشگاه رویال لندن انگلستان می باشد که بیشتر با عروس داعشی "الیزابت" در سریال پایتخت به شهرت رسید. با اینکه در ایران به دنیا آمدم اما از کودکی در انگلستان بزرگ شده و آنجا درس خواندم

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی