|

کنسرت یواشکی تتلو البته فقط واسه دُخیااا؛ سحر خانوم چه بد زد تو بُرجک امیر!

amir tataloo shayanews

امیر تتلو گویا دوباره میخواد کنسرت بزاره تا بتونه از این طریق هم به پول برسه و هم دوباره بعد از چند ماه معطلی بیوفته تو مسیر درست

لینک کوتاه کپی شد
9

شایانیوز- امیر تتلو گویا دوباره هوس کنسرت گذاشتن زده به سرش و می خواد دوباره واسه هوادارا و طرفداراش بخونه. البته تتلو رو دیگه همه می شناسن و می دونن پشت سرهم و مدام فاز عوض می کنه آقای خواننده بعد از اینکه دولت ترکیه بهش اجازه نداد تو شب یلدا کنسرت برگزار کنه زد توفاز افسردگی و آی هیشکی منو دوست نداره و من دیگه می خوام خودم رو بکشم و خسته شدم و از این حرفااا.....

البته تو این فاصله کم آقای خواننده یکی دو شکست عشقی رو هم تجربه کرد و اول از همه که با یک زنِ بیوه و بچه دار نامزد کرد و خیلی خوشحال که با یه تیر دوتا نشون زده؛ همه دوماد شد و همه پدر! امیر تتلو حتی واسه دختر نامزدش هم اسم انتخاب کرد و اون و آیه صدا می زد و به قول خودش کلی نقشه ریخته بود واسه آینده دخترش و تو پیجش هم به تتلیتی هاش درس دختر داری میداد که برای اینکه دُخی تون و پای خودش بار بیاد و به کسی وابسته نباشه فلان کنید و بیسار....

tataloo+baby

ماجرا باب شدن امیر تتلو اما خیلی زود به تهش رسید و تتلو اومد گفت شوهر سابق نامزدم اومد و بچه اش رو با خودش برد و نامزدم هم بین من و بچه بچه رو انتخاب کرد و رفت.

دل تتلو انگار دروازه است و تند تند عاشق میشه!

امیر تتلو اما انگار نمی تونه بدون نامزد و خیلی زود دوباره عاشق یه دختر دردسر داره تازه شد. دردسر دار از اون جهت که اولی شوهر سابقش اومد بردتش دومی مامانِ نامزد خانوم حسابی موی دماغ امیر شد و می خواست به هر زور و طریقی شده دخترش و از پیش تتلو برگردونه و با اینکه خود امیر تتلو پا پیش گذاشت تا عشقش رو نگهداه اما نشد که نشد و آخر این خانوم هم امیر و غال گذاشت!

این وسط تتلو دوباره یاد سحر خانوم قریشی هم افتاد به قول معروف یه در باغ سبزی نشون داد تا خانوم بازیگ رو دوباره برگدونه اما گویا کینه سحر قریشی از تتلو شتری است و خانوم بازیگ خام صحبت های تتلو نشد.

amir+ta

کلاس خصوصی امیر تتلو البته فقط واسا جنس مخالف!

امیر تتلو مدتی میشه که خیلی زوم کرده رو ساز هنگ درام و این ساز هیجان انگیز یه جوایی شده صدای مورد علاقه تتلو و گویا خودش هم تو این چند ماه آموزش های لازم و دیده و تا یه حدودی به این ساز مسلط شده و حالاشروع کرده به آموزش دادن این ساز به نزدیکان و اطرافیانش البته نه همه!

تتلو تو این روزها همه عشق هاش ولش کردن و رفتن عکسی جذاب منتشر کرد که اون رو در حال آموزش ساز هنگ دام به دو دختر جَووون نشون میده و گویا امیر خان می خواد اینبار از طریق ساز عاشق بشه!

tat

وقتی امیر تتلو از هر انگشتش یه هنر میچکه!

امیر تتلو گیاه خوار هستش و سراغ ه چیزی که از ردی از حیوانات توش باشه نمیره و معتقده که انسان ها نبیاد برای رفع نیازهای خودش حیوانات رو بکشن.آقا حتی کفش هایی که تو فرایند تولیدشون از چرم حیوانات استفاده شده هم نمیپوشه. تتلو به تازگی یه ویدیو آشپزی تو پیجش منتشر کرده و نشون میده که در حال بخ یه دسر گیاهی خیلی خفن برای خودش و احتمالاً نامزد جدیدش هست.

ماجرای حسادت امیر تتلو به شروین سر گِرمی

گرمی برنده شدن شروین حاجی پور باعث شده تا امیر تتلو واکنش تندی صفحه اینستاگرام اش نشان دهد و ادعا کند که او نیز می توانسته ۴۰ جایزه گرمی ببرد.

او مقصر نبردن جایزه گرمی را طرفداران اش اعلام کرده و گفته است که شروین حاجی پور با امضای ۱۰۰ هزار نفر از طرفداران اش جایزه را برده است.

اما اگر طرفداران اش دست به کار می شدند می توانستند امضای بیشتری برای او جمع آوری کنند تا جایزه گرمی را ببرد.

amir tatallo

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی