|

وقتی "سانیا سالاری" فیسشو چِسبونده به آفتاب و منقبض میکنه؛ همه بکشین کنار ژَذابتون اومد!

sania salari shayanews

سانیا سالاری بازیگر خوش چهره که این روزا با خفن بازیاش کسی رو دستش پیدا نمیشه، جدیدا از تریپ اروپایی و ژیگولش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سانیا سالاری بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که اولین بار با بازی در سریال "دلدادگان" تونست به چشم اهالی سینما بیاد و کلی طرفدار پر و پا قرص واسه خودش دست و پا کنه. استعداد بازیگری سانیا سالاری در بار نخست توسط منوچهر هادی کشف میشه و سریال دلدادگان هم که کار همین کارگردانه، باعث شد مسیر حرفه ای سانیا سالاری عوض شه و در این زمینه سانیا خانوم خودش رو خیلی مدیون منوچهر خان میدونه.

f

سانیا سالاری محض اِرا رخ میاد تو فضای ماورا!

سانیا خانوم اما در فضای مجازی فراتر از انتظارات به چشم میاد و رخ گرفتنای راه و بیراه او باعث شده اینستا برای امثال او تبدیل بشه به یک فضای مدلینگی تموم عیار که کسی هم به گرد پاش نمیرسه. اما از اونجایی که خیلی از بازیگرا علاقه دارن با این تبلیغات یه پولی به جیب بزنن و یه جورایی سری تو سرا دربیارن، ولی سانیا سالاری به این کار علاقه چندانی نداره و فقط برای اینکه پز خفن بودنش رو میون همکاراش بده به این راه خودش رو کشونده.

البته تو این زمینه هم خانوم خانوما یه جوری به خودش میرسه و با کلی آرا ویرا ظاهر میشه که اگه ببینینش کپ میکنین آیا چنین بازیگری هنوز هم تو سریالی بازی میکنه؟! حالا نکته جالبی که درباره این بازیگر وجود داره اینه که مدام دلش میخواد تو آفتاب و جلوی نور خورشید رخ بگیره و گویا این مدلی یه سبک خاصی از عکاسیه که فقط مخصوص اونه!

i

q

u

وقتی سانیا سالاری تو رُخ گرفتناش فازای بسته مَسته ندوس!

سانیا خانوم نه تنها با تیپای زرد قناریش که با رخ گرفتنای راه بیراهش هم تونسته یه پیج پر و پیمون واسه خودش بسازه که همه رو حسابی بذاره تو کف با تریپ برداشتنش.او که شیفته فیس نو نچرال خودشه، دوست داره مدام و در حالت های مختلف از خودش عکس بندازه و یه جورایی تو این زمینه خودش رو متفاوت تر از بقیه نشون بده.

البته این مدل اَدا اصولا رو خانوم بازیگر خیلی خوشش میاد جلو آفتاب انجام بده، اینکه برای چی هم این مدل فوتو انداختن رو دوست داره، نه خودش چیزی گفته و نه اینکه مشخصه واقعا! حالا با چی؟ معلومه با رها کردن خودش تو طبیعت و اینکه چندان ساده عکس نگیره و با حال و هوای مختلفش و رنگ موهای جینگول مستونش تبدیل شه به یک مدل تموم عیار!

a

r

فیگورای اونور آبیِ سانیا سالاری که همه خفنا رو کشوند جاده بغل!

سانیا سالاری واسه خودش تو فضای مجازی یه اعجوبه به شمار میاد و گهگداری یه فوتوهای میندازه که رسما میشه گفت واقعا تابحال این مدلیش رو ندیدیم. البته اینکه یه بازیگر بتونه اینقدر خوب واسه خودش فاز برداره به نحوی هم ثبت میکنه که توانایی های فوق العاده ای در زمینه بازیگری داره. مثلا اینکه چند وقت پیش با چنان چیتان پیتانی رو فرش دراز کشیده بود و داشت غش و ضعف میرفت که حد و حصر نداره! حالا خودتون نیگا کنین...

سانیا+سالاری

میخوای بیشتر راجب سانیا سالاری بدونی؟! بیا تا بِگمت...

سانیا سالاری متولد 20 تیر 1368 در بوشهر، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین سینما می باشد، از تئاتر با چهره های صاحب نامی شروع کرد و حالا به تلویزیون رسیده و در رویایی درخشش می باشد. ایشان وی فارغ التحصیل کارشناسی رشته تدوین و کلاس‌ های بازیگری را زیر نظر مهتاب نصرپور و کارگاه های هنری محمد رحمانیان گذرانده است. سانیا مجرد است و ازدواج نکرده!

t

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی