|

تولد سوپر اروپایی و فوق لاکچریِ دنیز دختر علی دایی؛ خانوم مثل باباش یه نابغه است!

deniz daei shaynews

دنیز دایی بلاگر اروپایی و دختر علی دایی که با عکسای جینگولش کلی طرفدار ریز و درشت پیدا کرده، اخیرا مامان صد سال جوونتر از خودشو نشون داد!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- کمتر کسیه که تو ایران یا حتی خارج از ایران اسم علی دایی به گوشش نخورده باشه و به محض شنیدن نام این اسطوره فوتبال یاد زمان هایی که از جون مایه گذاشته نیفته. اما در این میون هم خیلی از رسانه ها به سراغ زندگی شخصی علی دایی میرن و خصوصا در چند مدت اخیر از دختر او یعنی دنیز خانوم رونمایی کردن. دنیز دایی در حال حاضر تو اینستا بلاگر تقریبا معروفیه و از بچگی طعم خارج زندگی کردن رو چشیده و یه جورایی میشه گفت نود درصد زندگیش رو همراه مادرش بوده و بیشتر فامیل دایی رو با خودش یدک میکشه.

دنیز خانوم چند وقت پیش عکسی کنار مادرش منتشر کرد که همین موضوع باعث شد همه شوکه بشن که کدوم مادره و کدوم دختر؟!!! چرا که مامانیِ خانوم خانوما حسابی جوون و جذاب تشریف دارن و همین موضوع باعث شده که مقایسه ها بین زن اول و دوم علی دایی صورت بگیره که کدوم بهتره و از این حرفا. دنیز دایی هم که همواره تو فضای مجازی به عنوان یه بلاگر نچرال و جذاب بین همه شهرت داره، رسما نشون میده که تو اروپا زندگی میکنه و چیزی از اونور آبیا کم نداره.

Untitled

کاخ رویایی علی دایی که موقع بازی با دنیز لو رفت!

شاید خیلی از ایرانیها از نحوه زندگی علی دایی و اینکه کجا داره زندگی میکنه خبر نداشته باشن. دلیلش هم اینه که خود علی آقا سعی داره از حواشی دور بمونه و اجازه نمیده کسی یه سری مرزها رو رد کنه.

ولی از اونجایی که بعضی اوقات رخ اومدنای آقای دایی کار دستش میده، چند وقت پیش عکسی رو توی ویلای شخصیش منتشر کرده بود که تو یکیش داشت همراه دنیز بیلیارد بازی میکرد و تو یک عکس دیگه هم با ژست گنگ همیشگی از تم جذاب ویلای شخصیش و البته لوستر سلطنتی که رسما داشت کورمون میکرد، رونمایی کرد.

photo_2022-10-31_19-24-03

JIL

تولد سوپر اروپایی و فوق لاکچریِ دنیز دایی شاخ اینستا رو شکوند!

دنیز دایی مدت زیادیه که به عنوان یه بلاگر خفن داره تو فضای مجازی فعالیت میکنه و طرفدارای زیادی هم تونسته هم از ایران و هم از اونور آب برای خودش دست و پا کنه. سلیقه فوق العاده دنیز خانوم در این زمینه باعث شده که یه سبک خاصی از بلاگری رو به رخ بکشه و خیلیا رو پشت سر بذاره.

البته نباید از اعتماد به سقف بی بدیل این خانوم خوش استایل هم غافل شد و درواقع برای همین هم هست که تو کافه های سوپر لاکچری یا هر جایی که حضور پیدا کنه، حتما باید یه اَدای خاصی تو چهره اش بیاره و یه فوتو بندازه واسه طرفداراش و حتی چند وقت پیش واسه تولدش کلیپی گرفته بود که البته موارد نامناسب هم زیاد داشت، ولی سبک و سیاق خاصش برای بلاگری همواره تو دل برو بوده و هست. که خب میشه به طور قطع گفت مگه ممکنه پدرت علی دایی معروف باشه، اونوقت اعتماد به نفس نداشته باشی؟!!!

eew

sd

دنیز دایی هم مثل باباش یه نابغه علمیه!

اگه تابحال تصور میکردین که علی دایی فقط تو فوتبال نابغه است، باید بگیم که یه سری هم برین به سوابق علمی این اسطوره فوتبال کشور بزنین. علی دایی فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریفه و هوش سرشارش رو به عنوان ارثیه به دخترش دنیز هم منتقل کرده. به طوری که چند وقت پیش دنیز استوری منتشر کرده بود که خبر از کسب رتبه دوم برترین دانش آموزان انگلستان میداد.

از اونجایی که تعداد زیادی از فالوورای دنیز دایی ایرانی هستن، خانوم خانوما بعضی اوقات واسه اینکه پز خفن بودنش و شرایط فوق العاده ای که تو انگلیس داره رو بده، از حال و هوای کتاب خوندنش با یه ویو رو به دریا که دل آدمو آب میکنه، رخ میده!

yt

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی