|

وقتی تتلو مخشو داد اجاره و دندوناشم تتو زددد؛ کنسرتشم نادخه ورود آقایان ممنوع

امیر تتلو بعد اینکه کل بدنش تتویی شد و دیگه هیچ جای واسه رنگی کردن تو بدنش نموند رفت سراغ دندوناش و اون هارو هم یه جور غریبی رنگی کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

امیر تتلو خواننده پرحاشیه که هفته پیش کنسرتش کنسل شد و دولت ترکیه بهش اجازه برگزاری کنسرت رو نداد حالا و بعد از یک هفته هیاهو و تهدید به شکایت با شکل شمایل جدید دوباره حاشیه ساز شده است. امیر تتلو در واقع معروف به تتوهای رنگی پنگی اش و تقریبا دیگه هیچ جایی تو بدنش نیست که روش نقش و نگار نکشیده باشه!

به گزارش «شایانیوز» امیر تتلو از اون دست افرادیه که همواره دوست داره دیده بشه و تو چشم باشه حالا شده با حرف و پست هاش یا با شکل و قیافه اش او حالا و در اقدامی عجیب دندون هاش رو هم رنگی کرده و دیگه تو کل بدنش فقط چشم هاش که به رنگ بهش نپاشیده و به قول معروف اورجینال باقی مونده!

125

امیر تتلو به زبونش هم رحم نکرد!

امیر تتلو قبل از اینکه بره سراغ دندوناش زبونش رو هم رنگی کرده بود. بدین ترتیب امیر تتلو دیگری جایی برای تتو زدن در بدن اش باقی نگذاشته است.

در این ویدیو نشان می دهد که در حال تتو زدن چند جاندار دریایی روی کف دست خود است. البته کف دست که خوبه امیر تتلو چندی پیش ویدیویی از خودش منتشر کد که همه برگاشون ریخت! آقای خواننده نه تنها کل بدنش رو تتو زده و دیگه هیچ جای رنگ نخورده ای باقی نگذاشته به تازگی یه بومرنگ جدیدی منتشر شده که آقای رپر روی زبونش هم رنگی شده و تتو کرده! واااقعا این دیگه تهشه...

کنسرت خصوصی امیر تتلو واسه دخترااا

امیر تتلو کنسرتش لغو شد حالا یا توسط پلیس استانبول و یا به دلیل فروش نرفتن بلیط ها به هر حال هرچه بود برنامه کلاً رفت رو هوا و این وسط یه هزار نفری گویا بلیط کنسرت رو خریده بودن و حالا باید تتلو و تیمش یه جوری این ها رو راضی می کردن. تتل اول کلی شاخ و شونه کشید که این برنامه رو پلیس ترکیه لغو کرده و اونا هستن که باید خسارت بدن. اما وقتی دید که ممکن این افراد ازش شکایت کنن و براش دردسر ایجاد بشه عقب نشینی کرد. تتلو حالا از کسانی که بلیط خریدن خواسته که کمی صبر کنن به او و تیمش فرصت بدن تا در اسرع وقت پولشون رو برگردونه. این وسط تتلو هم برای اینکه نشون بده واقعاً اونا آماده برگذاری کنسرت بودن تعداد معدود (حدود 15 نفر) که تقریباً هم دختر بودن رو تو ویلاش دعوت کرد و برای اونا لایو آهنگ اجرا کرد.

60746af0-d74e-48a3-a3a9-f9a21316d7f9

وقتی تتلو یهو خونواده دار شد!

سحر قریشی که از پیش امیر رفت و این رابطه پرحاشیه به پایان رسید تتلو یه مدت افسرده شده بود و حتی شایعه شده بود که می خواد خودکشی کنه و از این حرفا...اما حالا خبر رسیده که امیر با یک دختر ورزشکار ایرانی نامزد شده و قراره بعد کنسرت ازدواج کنند. این مورد شاید در مورد تتلو خیلی عجیب نبود و یه جورای قابل پیش بینی هم بود اما حالا داستان جدید دخترایی که امیر تتلو به فرزند خوندگی قبول کرده و قرار بابای اونا باشه!

1

تتلو چجور دختر دار شد؟

ماجرا از این قراره که امیر تتلو چندی پیش با انتشار پستی اعلام کرد که دختر دار شده! دخترای که گویا پدر و مادرشون امکان نگهداری از اون هارو نداشتند و رسماً و کتباً اعلام کردند که من به فرزندی قبولشون کنم. پس از امروز می تونید من رو بابا امیر صدا کنید!!

unnamed

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • ناشناس ارسالی در

    چقد بدم میاد از تتلو. حالم ازش بهم میخوره.

  • سعید ارسالی در

    خواهشا‌اخبار‌مربوط‌به‌تتلو‌را‌داخل‌کشور‌فیلترکنید

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی