|

موهای پُررر پشت و افشون گل نسای جیران که مثل مَدوبن حاصلخیزه؛ ستایش دهقان چه جذابیه!

setayesh dehghan shayanews

ستایش دهقان بازیگر سریال جیران می باشد که تو اینستاش کلا عکسای جذابشو گذاشته اما تصاویر بچگیش دراومده که جذاااب تره.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- خب میدونید که سریال شبکه خانگی "جیران" بالاخره بعد از چندین هفته توقف و شکایت بازی از حالت تعلیق دراومد و حتی جمعه ای که گذشت هم آقای کارگردان کلی صفا به مخاطباش داد و دو قسمت منتشر کرد. اما در این سریال پرحاشیه اما در عین حال جذاب، بازیگران بسیاری ایفای نقش کردن که خب اگه بخوایم کلا سیاهی لشکر رو ندید بگیریمم باز تعداد بازیگراش خیلییی زیادن. در این بین میخوایم سری بزنیم به گل نسا خاتوم یا همون ستایش دهقان که نقش آبجی کوچیکه جیران رو بازی میکنه.

ستایش دهقان یه دختر دهه هشتادیه که البته از بچگی سابقه بازیگری رو داشته اما خب با گل نسا خاتون حسابی دیده و مشهور شد. ستایش دهقان برخلاف اونچه که همه تصور میکنند که سن بالاتری داره اما خانوم خانوما تنها 14 ساله هستند و به دلیل جثه و گریمی که داره بزرگونه به نظر میاد!

ستایش دهقان بعد از شهرت حالا تصاویر بیشتر و هنری تری از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر میکنه اما در ادامه میخوایم نگاهی به همین چند سال اخیرش بندازیم که یهو چه خانومی شده برا خودش. ناگفته نمونه موهای ستایش دهقان کلی هوادار پیدا کرده و زیباییش حسابی چشمگیر شد.

setayesh_dehghan_actres_1647071329

setayesh_dehghan_actres_1647071355

Untitled

چهره عجیب ستایش دهقان که با عکسای اینستاش فرق داره!

خب عکسارو دیدین؟ حالا در ادامه ستایش دهقان رو در حال حاضر مشاهده می کنید که سرعتی قد کشید و حالا برای خودش بازیگری جذاب و ماهر و البته پر طرفدار شده.

اما ستایش دهقان در سریال جیران از بدیاش اینه که حالا یا به دلیل مدل کاراکترش و یا اصلا به دلیل میمیک صورتش و شاید هم به هر دو دلیل، کلا انگار غم داره جوری که حتی وقتی خوشحاله و مثلاااا داره میخنده هم باز انگاری داره ناله میکنه!

بسیاری از کاربران به این موضوع اشاره کرده بودند که خب در نوع خود جالب بود. ستایش دهقان یه دختر ارومه که البته تو عکسای اینستاگرامیش چهره ای قوی تر و مغرور تر داره.

setayesh_dehghan_actres_1647173290

Untitled

جیران با دخترای جذاب و تخیل و کپی از حریم سلطان و .... ترکوند!

سریال جیران هوادارای زیادی داره و تا به حال تونسته مخاطب رو به خوبی جذب کنه. اما حالا چطور؟ حسن فتحی اومده و همه موارد رو در نظر گرفته. حالا چیا؟

خب بین شاهان ایرانی ناصرالدین از شاهانی بود که زنان صیغه ای و عقدی بسیاری داشت و خب جدا از مسئله امیر کبیر، اصلا حرمسراش خودش کلی جنجالی بود. بیننده هم که خب اشتیاق داره تا بدونه در حرمسرا های شاهان چه میگذشته بنابراین حسن خان فتحی با بهره گیری از تاریخ و تخیلات نوبیسنده و کمی هم چاشنی کپی برداری از آهوی من مارال و سریال ترکیه ای حریم سلطان، در نهایت جیران رو درآورد که خب همه اینها میتونه رو همدیگه به راحتی مخاطب رو مثل آهنربا جذب خودش کنه.

از طرفی هم دیالوگ های جنسی و آرایش زنان دربار که یکی از یکی غلیظ تره با ظواهری بسیار چشمگیر تونسته چشم بیننده رو بند خودش خودش کنه!

خب قطعا سریالی که اینهمه بازیگر تاپ و جَوون داره و موارد گفته شده هم درش اومده، میتونه موفق باشه و تا به اینجای کار هم خوب بود و با وجود اینکه چند باری هم به دست انداز های حواشی گیر کرده اما باز قسر در رفته.

گل نسا خانوم در فضای اینستاگرام!

ستایش دهقان در فضای اینستاگرام هم صفحه دارد. البته بیشتر پست های خانوم بازیگر مربوط به ایفای نقش های او در سریال جیران است. با هم برخی از عکس های ستایش رو که تو اینستاگرامش منتشر کرده رو می بینیم.

setayesh_dehghan_actres_1660994907

setayesh_dehghan_official_1662982641_2

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی