|

"ستاره معصومی" چهار روز رفته دبی اینجام اَدا اروپایی درمیاره؛ قائدی جان کنترلت کو!

setareh masoumi shayanews

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی که مدتیه دیگه برگشته ایران حالا تصاویری از خود منتشر میکنه که یه ترکیبی سمی از ایرونی خارجیه!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- خب میدونید که دیگه مهدی قائدی بازیکن جوان و با استعدادمون به ایران برگشته و در حال حاضر هم در تیم آبی پوشان مشغوله. البته که مهدی قائدی انگاری قبل از ورود به هر تیمی به گفته کاربران باید از خانومش ستاره معصومی اجازه بگیره چرا که ستاره خانوم معصومی تنها همسر مهدی قائدی نیست بلکه به نوعی مدیر برنامه و امر کُنه بازیکن جوانمون می باشند که البته چندان این مسئله به کسی ربطی نداره و کاملا خانوادیه اما خب چون مهدی خان از چهره های محبوب و تاثیر گذار در فوتبال هستش، خب هواداران براشون مهمه و کفری میشن!

ستاره معصومی حتی قبل از رفتن مهدی قائدی به امارات هم عاشق و شیفته دبی بود و در آخر هم خب به نتیجه دلخواه خود رسید و با بردن مهدی به تیم عربی کل زار و زندگی رو جمع کرد و رفت! ستاره معصومی در دبی هم از لحاظ پوشش و هم زندگی لاکچری و امکانات شرایط دلخواهی رو داشت جوری که اگه یکروز از برج خلیفه استوری نمیذاشت اصلا باید نگرانش میشدیم!! 

اما خب تقدیر و سرنوشت دوباره ستاره خانوم معصومی رو به ایران آورد و حالا این زوج در وطن به سر میبرند اما ستاره معصومی از اونجایی که نمیخواد کم بیاره به انتشار تصاویر خود ادامه میده ولی خب چون کمی تا قسمتی دست و پاش بسته شده، نوع استایل رو یچی بین ایرانی اروپایی میزنه! در ادامه تصاویر جدید این زوج را مشاهده می کنید.

setareh.masoumi_2925637744370571106_14424276718

mehdighayedi10_1662890727_1

وقتی ستاره معصومی بیل میزنه پول در میاره!

ستاره معصومی از اون دسته چهره هایی هستش که با انتشار تصاویر نامتعارف و حواشی که با همسرش داشت بسیار مشهور شد و حالا بیش از نیم میلیون دنبال کننده داره و گهگاهی هم تبلیغات قبول میکنه!

اما دیگه این روزا خیلی از آقایون فوتبالیست هستند که این روند رو در پیش گرفتند خانوماشون عکسای جوواجور نه چندان جالبی به اشتراک میذارن و فالوور تعداد بالایی جذب میکنند. اما مثلا باز خوبیه همسر سپهر حیدری به اینه که آنلاین شاپ هم داره و به نوعی فعالیت شغلی داره و تنها از طریق تصویر و تبلیغ پول در نمیاره! ظاهرا ستاره خانوم که خیلییی خودشون رو کلاس بالا میدونن دست به سیاه و سفید نزده و تنها از طریق شاخ بازی های مجازی به زندگی ادامه میدهند!

Untitled

فاز پَرونیه ستاره معصومی از دُخی خارجی به دختر ایرونی!

ستاره معصومی حالا که به ایران تشریف فرما شده همراه با خانواده خود و مهدی رستوران گردی هایی داشتند که خب این هم از واجباته تا خودنمایی های لازمه انجام بشه.

اما نکته ای که وجود داشت این بود که ستاره معصومی حالا با ظاهر و تیپی متفاوت دیده میشه و یهو از یه دختر خارجی تبدیل به دختر ایرونی شد و خب باز هم با حفظ کلاسسسس!

q

ستاره معصومی با این حرکت برگای همرو ریزوند!

چهره ستاره معصومی رو در تصاویر مشاهده کردید؟ احتمالا میدونید شاید هم نمیدونید که ستاره معصومی مدت ها پیش در لایو بود و ظاهرا هیچ آرایشی هم نداشت اما در این میان که خانوم خانوما در حال صحبت هستند یهو فیلتر صورت میپره و فیس اصلیه ستاره خانوم مشخص میشه و در اینجاست که برگای کاربران به یکباره میریزه!

ستاره معصومی چهره نچرالی نداره و کاملا پروتز و عملی می باشد. البته که این روند تنها برای ستاره نیست و دو خواهر خانوم خانوما نیز چنین هستند!

01f535d9-1c83-4650-8eb1-ccc3bbdf2e01

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  مهدی جان خوش باش که واردبهشت شدی میدانم توشادهستی بافکری ازاددرکشوربهشتی که هستی بخوروبیاشام گوارای وجودت بهشت برین خداپشت پناهت خدادوست داشت

 • ریحانه ارسالی در

  آدم گدا اینهمه ادا

 • ؟ ارسالی در

  به شما رسانه ها چه اصلا شما چقد یه نفر میتونید انقد حسود باشه؟
  پول داره واسه خودش حال میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  ندید پدید

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی